نمایش نمایش

شناسه : 13214831
نقد کتاب های امیرخانی در تفت؛


برای نخستین بار در شهرستان تفت، جلسه کتابخوانی با عنوان « 45دقیقه با کتاب» با حضور اعضای کتابخانه دیدار در سالن مطالعه این کتابخانه برگزار شد.

به گزارش عصر فرهنگ به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان یزد، در این جلسه که با استقبال خوب دانش‌آموزان و دانشجویان تفتی روبرو شد، داستان "گوش شنوا" از کتاب "ناصر ارمنی" نوشته "رضا امیرخانی" خوانده شد و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

"ابوالقاسم دشت آبادی" مسئول کتابخانه دیدار تفت با بیان اینکه هدف از برگزاری این جلسات آشنایی مردم با شیوه درست کتابخوانی و معرفی کتاب خوب به مردم است، اظهار داشت: با حمایت رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان و با استقبال همشهریان تفتی، امیدواریم در آینده‌ای نزدیک جلساتی در قالب کارگاه‌های آموزش نقد و دوره‌های آموزش نویسندگی در کتابخانه دیدار برگزار شود.

مسئول کتابخانه دیدار همچنین بیان داشت: با توجه به استعدادهایی که در شهرستان وجود دارد می‌توان با آموزش شیوه درست‌خوانی و نقد صحیح، در آینده از توان نویسندگان نوقلم شهرستان برای ارائه آثار ارزشمند استفاده کرد.

دشت‌آبادی ابراز امیدواری کرد در جلسات بعدی 45 دقیقه با کتاب، از آثار و کتاب‌های مفید سایر نویسندگان مطرح کشور و استان نیز در قالب باهم خوانی کتاب بهره گرفته شود.

وی در خصوص کتاب "ناصر ارمنی" نیز گفت: این کتاب یکی از مجموعه‌های داستانی "رضا امیرخانی" رمان‌نویس توانمند کشور است که در سال 83 تألیف شده و توسط انتشارات نیستان به چاپ رسیده است.


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها