نمایش نمایش

شناسه : 25808877


جشنواره تئاتر فجر استانی در یزد از صبح امروز چهاردهم دی‌ماه با حضور پنج اثر نمایشی ‌آغاز بکار می‌کند.

به گزارش عصر فرهنگ، این دوره جشنواره از صبح امروز با اکران فیلم‎‎های تئاتر فجر در هشت بخش در محل تالار هنر یزد شروع شده و تا امشب نیز ادامه خواهد داشت.

نمایش‌های منتخب جشنواره استانی امسال نیز از عصر فردا چهارشنبه 15 دیماه در این محل بر طبق برنامه به نمایش درخواهد آمد و نهایتاً نیز آیین اختتامیه ساعت 18 روز هیجدهم دیماه در تالار هنر برپا می‌شود.

بنا به گفته‌ی «علی غیاثی ندوشن »مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، در این دوره از جشنواره ، آثار نمایشی منتخبی از استان‌های تهران، قم، خراسان شمالی و آذربایجان شرقی به نام‌های «هدیه مرموز»، «خانوم»، «دوبارگی»، «مکبث» و «هیس اون بیدار میشه» در مدت پنج روز در شهر یزد به روی صحنه خواهند رفت.

وی با اشاره به برخی برنامه‌های جنبی و کارگاه‌های این جشنواره نیز اظهار می‌کند: کارگاه‎‎ «قابلیت‌های روز و استفاده از آن در طراحی» در روزهای 15 و 16 دی‌ماه و«نقاشی و ایده‌هایی برای اجرای تئاتر» نیز در روز جمعه 17 دیماه در محل مجتمع فرهنگی هنری امام علی(ع) برپا خواهد شد. همچنین کارگاه دیگری با عنوان «زبان بدن» نیز عصر روز پنج‌شنبه 16 دیماه در سالن بلک باکس تالار هنر برگزار می‌شود.

غیاثی یادآور می‌شود: با توجه به این که ظرفیت این کارگاه‌ها محدود است علاقمندان می‌توانند جهت ثبت نام ، نام و نام خانوادگی خود را به شماره 09139053370 پیامک کنند.

گفتنی است؛ نمایشگاه عکس تئاتر نیز در ایام جشنواره هر روزه در تالار هنر برپا خواهد بود.

خبرگزاری برنا


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها