نمایش نمایش

شناسه : 32654206
عضو شورای اسلامی شهر یزد:


عامری بیان داشت: هیچ کشوری با آشوب های خیابانی به توسعه، شغل، رفاه و امنیت نرسیده لذا، باید مطالباتمان را در آرامش و از مسیرهای قانونی پیگیری کنیم.

به گزارش عصر فرهنگ؛ عضو شورای اسلامی شهر یزد  با اشاره به تجمعات اعتراضاتی اخیر گفت: همه دنیا در سال های گذشته با بحران های اقتصادی رو برو بوده اند و خاورمیانه به دلیل بحران ها و جنگ و نا امنی بیشتر از بقیه دچار این مشکل شده است.

ونوس عامری بیان داشت: اما به هر حال همیشه منابع محدود و نیازهای ما نامحدود است. دولت دست به انتخاب زده و با وجود بحران های اقتصادی بخش هایی از جامعه نظیر بازنشستگان و کارگران آنطور که شایسته بوده، از نظر اقتصادی حقشان داده نشده است.

وی ادامه داد: همینطور فشارهای منطقه ای باعث شده نتوانیم آنطور که برنامه ریزی کرده ایم شغل ایجاد کنیم. در نتیجه همه این شرایط مردم تحت فشار هستند و حق دارند، اما لازم است که نمایندگان مجلس این مطالبات را از مسیرهای قانونی دنبال کنند و مردم نیز این امکان را داشته باشند که از طریق رسانه ها مطالباتشان را اعلام کنند.

عامری اظهار کرد: باید یاد بگیریم چطور خشممان را کنترل کنیم و چطور خودمان قبل از همه به امنیت جامعه اهمیت بدهیم.

وی افزود: هیچ کشوری با آشوب های خیابانی به توسعه، شغل، رفاه و امنیت نرسیده لذا، باید مطالباتمان را در آرامش و از مسیرهای قانونی پیگیری کنیم، و البته نمایندگان مردم، دولت و تمام نهادها باید با به این مطالبات مردم توجه ویژه داشته باشند و پیگیری کنند. اگر هم امکان اجرای یک مطالبه نیست باید مردم توجیه شوند، باید برای مردم توضیح داده شود، مردم ما فهیم هستند و حرف درست را از ما می پذیرند.

انتهای پیام/
 


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها