نمایش نمایش

غرضی:
هاشمی، موسوی را با تقلب نخست وزیر کرد!
غرضی نامزد انتخاباتی یازدهمین دوره ریاست جمهوری و وزیر نفت دولت سازندگی گفت: "آقای هاشمی با من موافق نبود. من شب معرفی شده بودم آقای هاشمی صبح که وارد مسجد شد، رفت پیش امام و گفت: رأی ایشان این‌طور است و فلان."
شریعتمداری در واکنش به مصوبه تامل برانگیز مجلس:
شورای نگهبان نسبت به صلاحیت این 125 نماینده حساسیت بیشتری داشته باشد
مدیرمسئول کیهان در واکنش به مصوبه اخبر مجلس درباره معافیت نمایندگان کنونی مجلس از بررسی صلاحیتشان برای دور بعد، خواستار حساسیت بیشتر شورای نگهبان درباره رای دهندگان به این طرح شد.
امام جمعه تفت درمراسم تکریم ومعارفه روسای دانشگاه پیام نورتفت:
اگر می‌دانستم، نمی‌گذاشتم
حجت الاسلام غفوری در مراسم تکریم و معارفه روسای دانشگاه پیام نور شهرستان تفت، ذوالفقازی را فردی برنامه دار و مدیری توانا توصیف کرد و گفت: اگر می دانستم قرار است ایشان را عوض کنند، نمی گذاشتم.
گزارش؛
«تیفون»‌ها؛مهمان ناخوانده این روزهای استان یزد +جدول پیش بینی هوا
تعداد روزهای آلوده استان در سال جاری با رشد قابل ملاحظه ای همراه بوده است، به طوری که 8 روز از فروردین و 3 روز ابتدایی اردیبهشت ماه آلودگی هوای استان از نوع ذرات معلق در وضعیت هشدار قرار گرفت.
رییس دانشگاه های پیام نور استان در تفت:
مسئولان استان نگاه خوبی به دانشگاه پیام نور ندارند
رییس دانشگاه های پیام نور استان در نشست تکریم و معارفه روسای دانشگاه پیام نور تفت گفت: مسئولان استان نگاه خوبی به دانشگاه پیام نور ندارند چراکه این دانشگاه جایگاه اصلی خود را از دست داده است.
پاسخ سیروس مقدم به یک سوال:
«۶۰ کیلومتر» کجاست؟
کارگردان میکائیل درباره علت نامگذاری شهری که داستان فیلم در آن‌جا اتفاق می‌افتد، گفت: براساس قوانین در هر ۶۰ کیلومتر باید یک کلانتری وجود داشته باشد و ما اسم شهر را گذاشتیم شصت کیلومتر.
این هم از فکت شیت ایرانی؛
آب پاکی صالحی روی دست دلسوزان؛ تحریم ها لغو نمی شوند+فیلم
«علی اکبر صالحی» در پاســخ به پاســخ به این ســؤال که در توافق نهایی آیا تحریم های بانکی و نفتی یک جا برداشته میشود؟ گفت: بگذارید حقیقت را به شــما بگویم تحریم های ثانویه متوقف می شود نه لغو.
چهار طرح بهداشتی در مهریز افتتاح شد
به مناسبت هفته سلامت چهار طرح بهداشتی و درمانی عصر روز سه شنبه در بخش مرکزی مهریز و دهستان تنگچنار مهریز افتتاح شد.
بمباران باند فرودگاه صنعا در پیش پای هواپیمای ایرانی
روایت خلبان ایرانی از تلاش جنگنده‌های سعودی برای فرود آوردن هواپیما در عربستان
خلبان هواپیمای ایرانی حامل کمک‌های بشردوستانه برای مردم یمن که با ممانعت خشن جنگنده‌های سعودی از فرود نتوانست بار پرنده خود را به دست مردم یمن برساند می‌گوید که خلبانان سعودی قصد داشته‌اند هواپیما را در خاک عربستان فرود بیاورند.
مادر امام جواد (ع) که بود؟
نام مادر امام جواد عليه السلام «سبيكه» بود و امام رضا عليه السلام او را خيزران ناميد. سبيكه از خاندان ماريه قبطيه مادر ابراهيم پسر پيامبر اسلام بود و از برترين زنان آن عصر به شمار مي‏ رفت.
صبح امروز، صورت گرفت
افتتاح یک پروژه خیرساز در آموزشگاه استثنایی دخترانه رشد
مراسم افتتاح پروژه خیرساز کارگاه های آموزشی آموزشگاه استثنایی دخترانه رشد صبح امروز با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و جمعی از خیرین مدرسه ساز استان برگزار شد.
خانه بهداشت ۲۵ ساله ی روستای چاهوک نو نوار شد
خانه بهداشت روستای چاهوک بعد از 25 سال نفس تازه گرفت.
گزارش؛
جدال نابرابر برج و بادگیر
امروز در تمام دنیا یزد را به عنوان یک شهر تاریخی می شناسند اما در این شهر تاریخی خبرهایی از ساخت برجهای ۳۰ طبقه به گوش رسیده و پیش بینی می شود حکایت برج جهان نمای اصفهان قرار است دوباره تکرارشود.
بازی کثیف با پول کثیف؛
بازخوانی ماجرای جوانک پولدار و شیخ اصلاحات +فیلم بگم‌بگم‌های بی‌سند
با اینکه رحمانی فضلی در جلسه بررسی «پول‌های کثیف»‌ ماجرای این پول‌ها را با عذرخواهی از نمایندگان تمام کرد ولی در میان اظهارات او یک سند از ورود پول‌های کثیف به میان برخی سیاستمداران وجود داشت.
در اولین نشست شوراي حفاظت از منابع آب شهرستان مطرح شد
چاه هاي غير مجاز بلای جان سفره های آب زیر زمینی تفت
اولين نشست شوراي حفاظت از منابع آب درسال جاري به رياست فرماندار تفت و با حضور مديران دستگاههاي مرتبط در محل فرمانداري تفت برگزار شد.
رونوشتی بر یک عکس که از رابطه‌ای دور سخن می‌گوید؛
دیدار شاه و فتنه‌گر
درباره ارتباط شخصی فتنه‌گران و سران آل‌سعود سخنان مکتوم زیاد است و شاید بخش کوچکی از زبان مقامات رسمی بیان شده باشد.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:
با اجرای طرح استانی شدن انتخابات مردم مناطق محروم فراموش می شوند
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: با عوض کردن قانون انتخابات مشکلات حل نخواهد شد بلکه با عوض کردن رفتار نماینده می توان مشکلات را حل کرد.
کلیات طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس به تصویب رسید
نمایندگان مجلس، کلیات طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس را که بر اساس آن استعفا دادن اعضای شوراهای اسلامی شهرها برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس الزامی می‌شود، را به تصویب رساندند.
لاریجانی:
یارانه نقدی سه برابر شود باز هم مشکل زندگی مردم حل نمی‌شود
رئیس مجلس در بیست و ششمین جشنواره ملی امتنان از کارگران گفت: با سرمایه‌گذاری دولتی کشور آباد نمی‌شود. اقتصاد صدقه‌ای برای کشور عزت‌مند نیست و مردم نیز مایل به دریافت صدقه نیستند با قانون نوشتن و پرداخت سه برابر یارانه نمی‌توان مشکل اقتصادی مردم را...
فعال سیاسی اصلاح طلب، خبر داد
فرمول واحد اصلاح طلبان برای وحدت در انتخابات مجلس
فیاض زاهد در خصوص پذیرش رهبری خاتمی از سوی هاشمی و روحانی ابراز داشت: به نظر من تفاوت معناداری میان آقای هاشمی و آقای خاتمی بروز نخواهد کرد و آنها احتمالا از یک مجموعه مشترک که بالای 70 درصد بر روی آن توافق دارند حمایت خواهند کرد؛ اما طیف نزدیک به...
ناراحتی آلودگان پول‌های کثیف از عذرخواهی وزیر کشور
روزنامه‌ها با شکل‌های گوناگون به انتشار اظهارات دیروز وزیر کشور در مجلس شورای اسلامی پرداختند. رحمانی فضلی در مجلس تصریح کرد اظهاراتش درباره پول‌های کثیف هشدار بوده و در برخی رسانه‌ها از آن سوءاستفاده و تحریف کرده‌اند عذرخواهی می‌کند.
اطلاعیه وزارت کشور در پی بازتاب های حضور وزیرکشور در مجلس
وزیر در موضوع پول‌های کثیف به دنبال ارائه لیست و مصادیق نبود!
مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور تأکید کرد: وزیر کشور با طرح موضوع پول‌های کثیف به دنبال ارائه لیست و مصادیق نبود، چرا که اصل موضوع برای آینده کشور بسیار مهم‌تر از این رویکرد ساخته و پرداخته ناقص برای به انحراف بردن موضوع بود.
یک کارشناس مسکن:
احتمال افزايش قيمت مسكن در نيمه دوم سال
عضو شوراي عالي مسكن با اشاره به اينكه در ميان مدت يا همان نيمه دوم سال اگر وضع به همين منوال باشد، ممكن است شاهد افزايش سرسام آور قيمت مسكن باشيم، گفت: در حال حاضر وزارت راه و شهرسازي تقريبا هيچ برنامه عملياتي براي تامين مسكن ندارد.
حجت الاسلام رسایی در دانشگاه یزد:
اگر توافقات انجام شده الزام آور نیست، چرا از پیروزی سخن می گوئید؟
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس از پروژه «تحمیل تسلیم» پرده برداشت و گفت: برخی می خواهند با مدیریت رسانه ای جامعه را از ماراتن هسته ای خسته کنند و با اعصاب مردم بازی کنند. این القائات همان پروژه تحمیل است تا مردم و رهبری را به سمت جام زهر ببرند.
در هفته سلامت؛
«نه»بزرگ دانش آموزان رضوانشهری به دخانیات +تصاویر
دانش آموزان رضوانشهری به مناسبت هفته سلامت و در حرکتی نمادین ضمن راهپیمایی، اقدام به نابودی دخانیات و خوراکی های مضر کردند.
نمایش 10,226 - 10,250 از 11,827 نتیجه
آیتم در هر صفحه 25
از 474

فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها