نمایش نمایش

شناسه : 25840625
تهیه کننده ارزشی کشور مطرح کرد


تهیه کننده ارزشی سینمای کشور گفت: «جشنواره عمار» محفل و مجموعه تمام کسانی است که با انگیزه و سرافراز در موضوعات اجتماعی برای مردم فیلم می سازند.

به گزارش عصر فرهنگ، «حامد بامروت نژاد» تهیه کننده مستند « باخانمان» در گفتگو با خبرنگار یزدندا در خصوص برگزاری جشنواره عمار گفت: فلسفه وجودی عمار یک جریان فیلمسازی در کشور است که حضور داشته اما ظهور نداشته است، «جشنواره عمار» تلاش می‌کند این جریان جوان و پر انرژی را به فضای هنری کشور متصل کند تا در آینده‌ای نزدیک، شاهد شکوفایی جوانان مستعدی در بدنه سینما باشیم.

با مروت نژاد اظهار کرد: فیلم‌هایی که به خاطر موضوع یا دیگر دلایل در جشنواره های دیگر شرکت داده نمی شوند در « جشنواره عمار» فرصت حضور می یابند و به راحتی و با افتخار به نمایش گذاشته می شوند.

تهیه کننده مستند باخانمان اذعان کرد: جشنواره عمار محفل و مجموعه تمام کسانی است که با انگیزه و سرافراز در موضوعات اجتماعی برای مردم فیلم می سازند و این جشنواره کمک بزرگی است به سوژه های ناب و اصیل انقلاب اسلامی که توسط دیگران نادیده گرفته شده و یا کمتر دیده شده اند.

وی بابیان اینکه باخانمان مستند زندگی مادر شهیدان خالقی پور است و امروز اکران می‌شود افزود: حاج خانم از اهالی نازی آباد تهران هست سه فرزند شهید دارد و همسرش نیز  در زمان جنگ در جبهه های لبنان و ایران حضور داشته  وبعد از جنگ نیز وقتی بیمار می شود  . حاج خانم پرستار شوهر می شود، مهمترین ویژگی مادر شهیدان خالقی ور که در این مستند 50 دقیقه ای به نمایش درآمده است احساس رضایت و سرزندگی وی است.

با مروت نژاد خاطر نشان کرد: باخانمان به کارگردانی سید جلال دهقان اشکذری دارای تدوین خاص و زیبایی است و به نظر بنده می تواند نظر مخاطبان را جلب کند.

انتهای پیام/
 


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها