نمایش نمایش

شناسه : 20081031
واکنش سعید جلیلی به اظهارات روز گذشته روحانی:


نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه شهدای هسته ای نمونه های بارز غیرت دینی بودند، افزود: غیرت دینی منبع اقتدار و تولید عزت و امنیت برای کشور است. با غیرت دینی خرمشهر آزاد شد، علیرغم تحریم ها ماهواره به فضا پرتاب شد و پیشرفت های هسته ای حاصل شد.

به گزارش عصر فرهنگ، به نقل از میبدخبر، سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی در آخرین شب یادواره شهدای دانشجوی میبد در مصلی آیت الله اعرافی با بیان اینکه شهدای هسته ای نمونه های بارز غیرت دینی بودند، افزود: غیرت دینی منبع اقتدار و تولید عزت و امنیت برای کشور است. با غیرت دینی خرمشهر آزاد شد، علیرغم تحریم ها ماهواره به فضا پرتاب شد و پیشرفت های هسته ای حاصل شد.

دکتر جلیلی اظهار داشت: با غیرت دینی حماسه ی والفجرها خلق می شد، با غیرت دینی  کربلای یک خلق می شد که دشمن نه تنها پیشنهاد کربلای دو و سه نمی داد بلکه نگران حماسه هایی چون کربلای پنج بود.

وی در ادامه با بیان اینکه امروز با غیرت دینی است که از حرم اهل بیت و حریم امنیت یک ملت با افتخار دفاع می شود، تصریح کرد: با غیرت دینی است که می توان حماسه های دفاع مقدس را در سایه صحنه های اقتصادی و علمی و فناوری هم رقم زد.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: غیرت دینی همان تفکر بسیجی است که امام ما فرمود اگر فضای دلنشین تفکر بسیجی بر کشور حاکم شود چشم طمع جهانخواران از کشور قطع خواهد شد.

دکتر جلیلی بیان داشت: جای تعجب است کسانی که دستاوردهای حاصل از غیرت دینی یک ملت را تجربه کرده اند آنگاه قدرت و توانایی های ملت ایران را در خلقت حماسه های بزرگ انکار می کنند و توانایی ملت را در ساخت آبگوشت بزباش معرفی می کنند!

وی با بیان اینکه برخی توانایی های حماسه بزرگ ملت را در دفاع مقدس و هماوردی های بزرگ منطقه یا در علم و فناوری دیده اند اما صحبت از واردات مدیر برای کشور می کنند، اظهار داشت: در برابر دشمن که از تفکر دینی و غیرت یک ملت می ترسد، در برابر کسانی که به مفاهیمی چون دین و غیرت آلرژی و حساسیت دارند تاکید رییس حمهور بر غیرت دینی جای خوشحالی دارد.

وی در پایان بیان کرد: فریاد کجاست غیرت دینی،  یعنی بدانیم کلید گمشده موفقیت یک ملت تکیه بر غیرت دینی است.

انتهای پیام/


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها