نمایش نمایش

شناسه : 32535229


در حریق عمدی در یزد مادر خانواده 31 ساله به شدت دچار سوختگی و دختر ۲/۵ ساله اش به علت استنشاق دود فوت شد.

به گزارش عصر فرهنگ؛ رحیمی معاون عملیات آتش نشانی یزد گفت: طبق اطلاع به سامانه 125 در ساعت 4:54 امروز صبح 5 آذر مبني بر مشاهده حریق در زیرزمین مسکونی واقع در بلوار امام رضا (ع) بلافاصله 3 دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه شماره 5 و 7 به محل مورد نظر اعزام مي نمايد.
رحیمی افزود: اولین گروه از آتش نشانان از ایستگاه شماره 5 کمتر از 2 دقیقه به محل حادثه رسیدند که در بدو ورود به محل با صحنه ای مواجه شدند که شعله های آتش تمام فضای منزل را فرا گرفته و دود حاصل از آن آسمان را تیره و تار کرده بود.
وي ادامه داد: آتش نشانان خیلی سریع همزمان با اجرای عملیات ایمن سازی، با استفاده از دستگاه تنفسی به داخل زیرزمین رفته و عمليات اطفای حریق و جستجو را آغاز مي كنند، و توانستند در کمترین زمان ممکن حریق را مهار و 7 نفر از ساکنان را به بیرون از خانه منتقل کنند.
رحیمی با بيان اينكه کانون این حریق در 3 نقطه از زیرزمین (اتاق خواب و 2 قسمت از اتاق پذیرایی) بود ، براساس مشاهدات و مذاکرات بعمل آمده با شاهدان در محل مشخص شد این آتشسوزی، عمدی و بر اساس انتقام جویی بوده است، افزود: آتش نشانان بعد از تحویل مصدومین به اورژانس ،محل را تحویل عوامل پلیس 110 داده و به ایستگاه های خود مراجعت کردند.
وی  با اشاره به اینکه در این حریق مادر خانواده 31 ساله به شدت دچار سوختگی و دختر 2/5 ساله اش به علت استنشاق دود متاسفانه فوت می شود، بیان کرد: 5 نفر دیگر از ساکنان آن زیرزمین (که 2 نفر آنها از اقوام ،میهمان و اهل زابل هستند) دارای حال عمومی خوبی می باشند.

انتهای پیام/


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها