نمایش نمایش

شناسه : 32073348
محمدی پناه:


مداح یزدی با اشاره به حضور در محضر رهبر انقلاب گفت: به ایشان عرض کردم بنده نماینده مردم انقلابی شهر یزد هستم و سلام مردم یزد را به شما می رسانم و ایشان هم فرمودند سلام مرا به دوستانتان برسانید.

به گزارش عصر فرهنگ؛ مداح جوان یزدی که در دیدار بسیجیان با رهبر انقلاب اجرای سرود را بر عهده داشت، در مورد نحوه انتخاب خود گفت: مدتی قبل دوستان معاونت فرهنگی سازمان بسیج با بنده تماس گرفتند و گفتند یک شعر برای دیدار بسیجیان با رهبر انقلاب آماده شده اما سبک خاصی روی این شعر گذاشته نشده، شما بیاید تهران و این کار را انجام بدهید، اگر موفق شدید خود شما آن را اجرا کنید و اگر نشد فرد دیگری جایگزین خواهد شد.

محسن محمدی پناه افزود:  پس از بررسی شعر، ملودی ساخته و کار آغاز شد.

وی بیان داشت: اجرا در محضر رهبر انقلاب ملاحظات بسیاری دارد، هم از جنبه شعر و هم از جنبه موسیقی که قرار است روی شعر گذاشته شود و همینطور از جنبه فردی که می خواهد اجرا کند و دوستان بیت نیز  ملاحظاتی داند و در این زمینه بسیار دقت می کنند.

محمدی پناه عنوان کرد: اصل این ماجرا و افتخاری که نصیب بنده شد به علت دعای دوستان بسیار خوبمان در یزد مجموعه های فرهنگی و هیات ها مختلف بود. خود بنده متوجه شدم این اتفاق، یک اتفاق عادی نیست و دعایی پشت سر ما بوده  چرا که خیلی ها در نوبت بودند و تا آخرین لحظات نیز قرار بود افراد دیگری اجرا کنند، منتها قسمت بر این بود که این افتخار نصیب ما شود.

وی بیان داشت: شعر توسط محمد میرزایی بازرگانی طلبه جوان اهل قم سروده شده بود و موسیقی و اجرا بر عهده بنده بود.

محمدی پناه تصریح کرد: اجرا در محضر ولی امر مسلمین و نائب امام زمان(عج) افتخاری است که بنده لیاقت این اتفاق عظیم را نداشتم و یقین دارم به نیابت از دوستان با اخلاص هیات انصار ولایت یزد و خدامی که در این هیات زحمت کشیده اند این توفیق برای بنده حاصل شد تا به نیابت از دوستان انقلابی یزدی به محضر رهبر انقلاب برسم.

وی اضافه کرد: فضای جلسه فضایی عجیب و غیرقابل توصیف بود هم شیرینی حضور در رهبر انقلاب و هم دلهره با عنایت به این نکته که رهبر انقلاب بهترین کارشناس در زمینه شعر و موسیقی هستند. به همین خاطر هم بعد از اجرا منتظر بودم که ایشان نکاتی در این مورد بگویند ولی رهبر انقلاب بزرگواری کردند و چیزی نگفتند.

مداح یزدی خاطر نشان کرد: بعد از پایان جلسه و در فرصت محدودی که در اختیارمان گذاشتند یک انگشتر به رهبر انقلاب هدیه دادم و ایشان با یک لبخند زیبا این هدیه را جواب دادند، بعد هم دست ایشان را بوسیدم و گفتم بنده نماینده مردم انقلابی شهر یزد هستم و سلام مردم یزد را به شما می رسانم و ایشان هم فرمودند سلام مرا به دوستانتان برسانید. با این پیامِ سلام آقا خون تازه ای در رگ های جریان انقلابی یزد جاری شد هم دوستان خوشحال شدند و هم برای ادامه کار پر قوت و با قدرت مجددا روحیه گرفتند.

محمدی پناه با اشاره به حضور امام جمعه یزد در این جلسه و ضمن تشکر از وی گفت: بودن در محضر رهبر انقلاب با علمای شهرمان  از جمله آیت الله ناصری افتخار بزرگی بود.

وی در پایان تاکید کرد: از دوستان عزیزی که بنده را همراهی کرده و روحیه دادند تشکر می کنم چون اجرا در محضر رهبر انقلاب دشوار است و اگر همراهی و همدلی و دعای دوستان مخصوصاً دوستان در هیات انصار ولایت یزد نبود ممکن بود مشکلاتی پیش بیاید.

انتهای پیام/
 


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها