نمایش نمایش

شناسه : 31666868


رییس مجمع نمایندگان استان یزد با بیان این که پیشنهاد نمایندگان استان برای استاندار یزد ثابت و نتیجه اتقاف نظر تمام اعضا است، گفت: وزیر کشور در مورد تأیید گزینه پیشنهادی مجمع نمایندگان استان یزد برای سمت استانداری یزد قول مساعد داد.

به گزارش عصرفرهنگ؛ «سید ابوالفضل موسوی بیوکی» در مصاحبه با ایسنا، با بیان این‌که خوشبختانه تعامل و همکاری مناسبی بین نمایندگان استان برقرار است،‌اظهار کرد:‌ مجمع نمانیدگان استان در جلسه ای با وزیر کشور موضوع تقسیمات کشوری شهرستان اشکذر را مورد بررسی قرار دادند.

وی با اشاره به لایحه افزایش نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی،‌ افزود: مجمع نمایندگان استان یزد از وزیر کشور خواستند تا دو نفر به نمایندگان حاضر دراستان یزد اضافه شود و تعداد نمایندگان از چهار نفر به شش نفر افزایش یابد.

رییس مجمع نمایندگان استان یزد،‌ نحوه تعیین استاندار یزد و مسائل پیرامون این موضوع را از دیگر مباحث مطرح شده در جلسه نمایندگان یزد با وزیر کشور دانست و گفت: نمایندگان استان یزد در مجلس شورای اسلامی از وزیر کشور خواستند تا به نظر نمایندگان یزد که بر گرفته از اتحاد کامل نمایندگان و دیگر صاحب نظران استان است احترام گذاشته و گزینه پیشنهادی آنها مبنی بر انتخاب استاندار را قبول کنند و مورد موافقت وزیر کشور قرار گرفته است.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: «اسماعیل جبارزاده» معاون سیاسی و سازمانی معاون پارلمانی و «مهران کفاش» مدیرکل مجلس و وزارت کشور از دیگرحاضرین در جلسه نمایندگان استان یزد با «عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر کشور بودند.

انتهای پیام/س*


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها