نمایش نمایش

شناسه : 25060934
قانون جدید دانشگاه فرهنگیان یزد:


دانشگاه فرهنگیان یزد که ماه گذشته از بررگزاری همایش استکبار ستیزی در این دانشگاه ممانعت به عمل آورد اکنون مجوز برگزاری مراسمی با حضور فعال سیاسی اصلاح طلب نزدیک به سران فتنه را صادر کرده است.

به گزارش عصر فرهنگ،  بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد قصد داشت تا در  سالروز تسخیر لانه جاسوسی جلسه ای با حضور دکتر حسن عباسی رئیس اندیشکده یقین برگزار کند. اما ظاهراً مسئولین این دانشگاه دل خوشی از استکبار ستیزی نداشته و مجوز برگزاری این مراسم را صادر نکردند.

دکتر فضل الله رضایی، رییس دانشگاه فرهنگیان یزد در همین رابطه اذعان داشت: «موضوع درخواست مسئول بسیج دانشجویی پردیس شهیدان پاک‌نژاد یزد مبنی بر دعوت و میزبانی از آقای حسن عباسی جهت سخنرانی در دانشگاه فرهنگیان یزد به مناسبت 13 آبان در شورای فرهنگی اجتماعی مورخ 26 مهرماه 95 این دانشگاه مورد تایید و تصویب قرار نگرفت و مجوزی برای سخنرانی نامبرده صادر نشده است. ضمن اینکه اینجانب نیز به عنوان رئیس و عضو شورای فرهنگی دانشگاه با برگزاری این سخنرانی به دلایل خاص مخالفت دارم. لذا به هیچ وجه قرار نیست که نامبرده به دعوت و میزبانی مسئولان دانشگاه در دانشگاه فرهنگیان یزد سخنرانی داشته باشند.»

متاسفانه در آن برهه هیچ کس از بستن دهان ها و نبود آزادی بیان انتقاد نکرد و کسی هم لغو این برنامه را مایه شرمساری نخواند. مشخص هم نشد رئیس دانشگاه فرهنگیان به چه دلیلی با برنامه ای ضد استکباری مخالفت دارد. اما گذشت یک ماه از این واقعه نشان داد علت مخالفت دانشگاه فرهنگیان بهانه های سیاسی است. چرا که انجمن اسلامی تازه تاسیس دانشگاه فرهنگیان به مناسبت 16 آذر موفق به اخذ مجوز برگزاری مراسمی با حضور یک فعال سیاسی اصلاح طلب نزدیک به سران فتنه شد.

 

مجوز دانشگاه فرهنگیان یزد به انجمن تازه تاسیس این دانشگاه

 

نگاهی به فعالیت های آهنگران در فشای مجازی نزدیکی وی به سران فتنه را به خوبی نشان می دهد.

 

آهنگران با انتشار عکس خودش و یکی از سران فتنه وی را با امام موسی صدر مقایسه کرد

 

عکسی که آهنگران در زمان رقابت ژوله و حیایی در برنامه خندوانه برای حمایت از ژوله در اینستاگرامش منتشر کرد

 

وی همچنین برای نشان دادن نزدیکی خود به بیت امام تصویری از خود و احمد خمینی فرزند حجت‌الاسلام سید حسن خمینی منتشر کرده و اشعار زیر را ضمن آن آورده است:

 
من ندانم به نگاه تو چه رازی است نهان که من آن راز توان دیدن و گفتن نتوان یک جهان راز درآمیخته داری به نگاه در دو چشم تو فرو خفته مگر راز جهان؟ چو به سویم نگری لرزم و با خود گویم که جهانی است پر از راز به سویم نگران.. بس که در راز جهان خیره فرو ماندستم شوم از دیدن همراز جهان سرگردان یاد پر مهر نگاه تو در آن روز نخست نرود از دل من تا نرود تن از جان چو شدم شیفتهء روی تو از شرم مرا بر لب آوردن آن شیفتگی بود گران من فرو مانده در اندیشه که ناگاه نگاه جست از گوشه ء چشم من و آمد به میان در دمی با تو بگفت آنچه مرا بود به دل کرد دشوارترین کار به زودی آسان تو به پاسخ نگهی کردی و در چشم زدن گفتنی گفته شد و بسته شد آنگه پیمان 
پي نوشت : من و سيد احمد جان خميني و ماهتاب نگاهش ... و افقي كه بدان خيره ايم

 

 

 


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها