نمایش نمایش

شناسه : 30442435
استاندار یزد:


استاندار یزد در جمع آزادگان یزدی: تمام تلاش استکبار جهانی این بود که با خلق داعش توجه مسلمانان را از رژیم صهیونیستی دور کند و بین مسلمانان جنگ و نزاع ایجاد کند

به گزارش عصرفرهنگ؛ استاندار یزد پیش از ظهر امروز در همایش بزرگ آزادگان یزدی با اشاره به سالروز بازگشت آزادگان در 26 مرداد گفت: آزادگان اسوه صبر و اراده و مقاومت هستند و دشمن را با اراده و مقاومت خود شکست داده و آنها را متوجه کردند با چه غیورمردانی مواجه اند.
سید محمد میر محمدی افزود: درس هایی که امروز از جانبازان، ایثارگران و خانواده های مظلوم شهدا آموخته ایم برای ما بسیار ارزشمند است و این ملت با همین درس ها دشمن را که تا بن دندان مسلح است از مرزهای اسلامی به عقب می راند. وی ادامه داد: این نگاه توحیدی باعث شده علی رغم همه توطئه های استکبار جهانی که افرادی را به اسم دولت اسلامی و علیه انقلاب ما به کار گرفته و اجیر کرده مسلمانان در برابر آنها مقاومت کرده و این ها را با خفت و خواری از سرزمین های اسلامی بیرون خواهند کرد.
این مقام مسئول بیان داشت: تمام تلاش استکبار جهانی این بود که با خلق داعش توجه مسلمانان را از رژیم صهیونیستی دور کند و بین مسلمانان جنگ و نزاع ایجاد کند. ولی ملت های بیدار اسلامی آگاهانه به میدان آمدند و با پیشگامی غیور مردان ایران که به عنوان مدافع حرم و یار و یاور مردم مظلوم بودند، به مبارزه می پردازند.
میر محمدی تاکید کرد: امروز جبهه ایران اسلامی، عزیزان سپاه و فرزندان غیور این سرزمین به خوبی از مرزهای اسلامی دفاع می کنند و شهید محسن حججی هم در این راه تبدیل به سَمبُل مظلومیت مردم در برابر جنایات داعش شد.
استاندار یزد گفت: پیروی از سیره پیامبران خدا و ائمه باعث شده ملت ما سربلند و سرافراز شده و از چنان جایگاه رفیعی برخوردار شوند که ملت های جهان شیفته آن باشند. این علاقه به دلیل همین مردانگی و شجاعت هایی است که استکبار را حقیر شمرد و موفق شد. به نحوی که مجبور شدند صهیونیست را پشت داعش مخفی کنند تا از چشم ما دور بماند.
وی اضافه کرد: 754 آزاده یزدی نقطه قوت و سرمایه بزرگی برای ما محسوب می شوند که باعث شدند ما ارزش آزادگی را با همه وجود لمس می کنیم.
استاندار یزد در پایان بر حل مشکل مسکن آزادگان و رفع موارد موجود تاکید کرد.

 


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها