نمایش نمایش

شناسه : 32662944
عضو شورای شهر یزد:


عضو شورای شهر یزد اظهار داشت: اغتشاش‌گران به دنبال سوءاستفاده از موضع‌گیری به‌حق مردم درباره گرانی و مطالبات شماری از مردم از برخی مؤسسات مالی بودند

به گزارش عصر فرهنگ؛ متأسفانه ناکارآمدی دولت روحانی موجب ایجاد نارضایتی‌هایی در بین مردم شده تا جایی که روز پنجشنبه بخشی از مردم مشهد در اعتراض به این وضعیت تجمع کردند و خواستار توجه دولت به مطالبات اقتصادی و معیشتی شان شدند. اما رفته رفته جریان‌های معاند و ضدانقلاب فضا را به دست گرفتند و خیلی زود تجمعات مردمی را به انحراف کشاندند تا جایی که دیگر خیری از اعتراض‌های مردمی نیست بلکه آنچه در روزهای اخیر شاهد بوده‌ایم اغتشاش و آشوب افرادی بوده که کاملا طراحی شده و آموزش دیده به تخریب اموال عمومی و کشتار مردم می‌پردازند.

چهره‌های مختلف سیاسی در کشور و استان ضمن تأکید بر اینکه دولت باید به حقوق و مطالبات مردم توجه کند، این آشوبگری‌ها و اغتشاشات را محکوم کرده‌اند.

در همین راستا محسن ابوترابی عضو شورای شهر یزد در گفت وگو با خبرنگار یزد رسا گفت: پشت پرده اغتشاش‌های اخیر، جز عوامل داخلی استکبار جهانی و دولت‌های متخاصم ایالات متحده، انگلیس، عربستان سعودی و رژیم صیهونیستی کس دیگری نیست.

وی با بیان اینکه مردم حق مطالبه‌گری دارند اما حساب اغتشاش‌گران از مردم جداست، اظهار داشت: اغتشاش‌گران به دنبال سوءاستفاده از موضع‌گیری به‌حق مردم درباره گرانی و مطالبات شماری از مردم از برخی مؤسسات مالی بودند اما با هوشیاری مردم و عوامل امنیتی، اوضاع به خوبی کنترل شده است.

عضو شورای شهر یزد تصریح کرد: ان‌شاالله دولت محترم در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب، حل مشکلات معیشتی را در اولویت خود قرار می‌دهد و شورای شهر یزد نیز همگام با شورای اسلامی سایر شهرها نقش خود در حد مقدورات و مقررات ایفا خواهد نمود.

ابوترابی در پایان گفت: مسؤولان و نمایندگان مردم به عنوان خادمان ملت، بایستی رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی را سرلوحه کار خود قرار دهند. قبلا هم به اثبات رسیده که هیچ چیز نمی‌تواند وحدت و انسجام ملت را خدشه‌دار سازد و مردم در مواقع نیاز، با حضور به موقع در صحنه، ایفاگر نقش خود هستند.

انتهای پیام/

فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها