نمایش نمایش

شناسه : 15757774
معاون سياسي سازمان عقيدتي سياسي ناجا در جمع مردم یزد:


معاون سياسي سازمان عقيدتي سياسي ناجا در جمع مردم یزد گفت: غرب به ظاهر دنبال براندازی نیست. چون به این نتیجه رسیده است که تقابل شکست خورده و باید به دنبال تعامل باشد. به همین خاطر اوباما از همان روزهای آغازین به دنبال مذاکره بود، چرا که قبلا تجربه موفقی در مواجهه با بلوک شرق داشتند. آمریکا با نفوذ امپراطوری شوروی را از بین برد.

به گزارش عصر فرهنگ؛ معاون سياسي سازمان عقيدتي سياسي ناجا در جمع مردم یزد گفت: ایران در 37 سال گذشته به مرحله ای رسیده که به عنوان یک انقلاب الهام بخش، قدرتی منطقه ای و کشوری مقتدر در جهان مطرح شده است. در عرصه حرکت های علمی نیز حرکت های خوبی ایجاد شده است، هر چند یکی دو سال گذشته کاستی هایی وجود داشته اما روند، روند خوبی است.

سرهنگ رمضان شعباني با اشاره به کارشکنی آمریکا در برنامه هسته ای کشورمان اظهار کرد: آمریکا در بحث هسته ای 3 نوع رفتار را دنبال کرد. مذاکره، تشدید تحریم ها و تهدید سه ضلع شوم رفتار آمریکایی ها بود.

دکتر شعباني با اشاره به پروژه نفوذ اذعان داشت: آمریکا به دنبال مشغول سازی ایران در درون است تا نتواند انقلاب خود را صادر کرده و ملت های جهان را علیه نظامات استکباری بسیج کند. غرب همیشه به دنبال نفوذ، سلطه، چپاول و غارت منابع کشورهایی نظیر ایران بوده است.

این مقام مسئول بیان کرد: رهبر انقلاب تقریبا سه ماه است که  مرتب نسبت به نفوذ دشمنان هشدارمی دهند. البته نفوذ یک سابقه 37 ساله دارد و یکی از شگردهای دشمن برای شکست انقلاب نفوذ در افراد بلند پایه بوده است. دشمن همیشه درصدد بوده تا بتواند به کانون های اصلی کشور نفوذ کند.

شعبانی نفوذ بنی صدر، نفوذ مهدی هاشمی، منافقین و لیبرال ها در بیت آیت الله منتظری، نفوذ کشمیری در دفتر حزب جمهوری را از طراحی های دشمن در راستای پروژه نفوذ برشمرد و تصریح کرد: آمریکا گاه به دنبال تقابل گاه به دنبال نفوذ بوده است. استکبار هیچ وقت از نفوذ غافل نبوده و همواره به دنبال این بوده است که از طریق یک نفوذی ضربه خود را بزند.

وی «استحاله انقلاب» را هدف اصلی پروسه نفوذ دانست و ابراز داشت: غرب به ظاهر دنبال براندازی نیست. چون به این نتیجه رسیده است که تقابل شکست خورده و باید به دنبال تعامل باشد. به همین خاطر اوباما از همان روزهای آغازین به دنبال مذاکره بود، چرا که قبلا تجربه موفقی در مواجهه با بلوک شرق داشتند. آمریکا با نفوذ امپراطوری شوروی را از بین برد.

معاون سياسي سازمان عقيدتي سياسي ناجا با اشاره به انتخابات پیش رو اعلام کرد: اکنون حساسیت انتخابات خبرگان بسیار بالاتر از قبل است. چون برخی از جریان ها و چهره ها در جلسات خصوصی به دنبال تغییر بافت نمایندگان مجلس خبرگان هستند زیرا امیدی به تسلیم مجلس خبرگان با این بافت را در برابر آمریکا ندارند.

دکتر شعبانی اظهار داشت: آمریکا به دنبال نفوذ است و عده ای نیز  به دنبال تابوشکنی هستند. می خواهند 60 سال جنایت آمریکا در حق ملت ایران فراموش شود و آمریکا را در ذهن ملت ایران بزک کرده و این موجود جنایتکار را فرشته جلوه دهند.  متاسفانه برخی ها نوع نگاهشان این است که بدون کد خدا نمی شود کشور را اداره کرد.


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها