نمایش نمایش

شناسه : 12023817
امام جمعه خضرآباد در نشست شورای اداری اشکذر:


امام جمعه خضرآباد به لزوم حمایت مردم و مجلس از تیم مذاکره کننده اشاره کرد و گفت: دولت و ملت یکی هستند و باید با همدلی و همزبانی تیم مذاکره کننده را حمایت کنند.

به گزارش عصر فرهنگ به نقل از نسیم صادق، امام جمعه خضرآباد صبح امروز در اولین نشست شورای اداری شهرستان اشکذر در بیاناتی با اشاره به انتخاب شعار سال به نام "دولت و ملت، همدلی و هم زبانی" اظهار داشت: قرآن کریم نیز مردم را به همدلی و همزبانی و انجام اعمال نیک دعوت کرده است.


"حجت الاسلام والمسلمین غالبی" امام جمعه خضرآباد بر لزوم همکاری مسئولان نظام در جهت رهنمود های رهبری انقلاب تاکید کرد وافزود: گردن کج کردن در برابر آمریکا و اسرائیل دردی دوا نمی کند و تیم مذاکره کننده می بایست از این به بعد قوی تر در مذاکرات شرکت کند.

 

وی به لزوم حمایت مردم و مجلس از تیم مذاکره کننده اشاره کرد و گفت: دولت و ملت یکی هستند و باید با همدلی و همزبانی تیم مذاکره کننده را حمایت کنند.

 

حجت الاسلام غالبی بر رعایت دقت در به کار بردن کلمات در مذاکرات اشاره کرد و گفت: در نگارش توافق نامه باید این اصول به خوبی رعایت شود.

 

وی در ادامه به وظیفه خدمت گزاری از طرف مسئولین نسبت به مردم اشاره کرد و تصریح کرد: خدمت گذاری به مردم وقت نمی شناسد و مسئولین باید تمام وقت در خدمت مردم باشند.

 

امام جمعه خضرآباد به پتانسیل خوب منطقه خضرآباد در امور گردشگری اشاره کرد و گفت: بحث آباد خضرآباد عمده مشکل این منطقه است که امیدواریم سریع تر رفع گردد.

انتهای پیام/ع


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها