نمایش نمایش

شناسه : 26235357
امام جمعه اردکان:


امام جمعه اردکان گفت: برخی از برخوردها و سرزنش ها از سوی افراد غیر مطلع نسبت به خانواده های رزمندگان مدافع حرم، مصداق زخم زبان است .

به گزارش عصرفرهنگ به نقل از  اردکان گويا، حجت‌الاسلام محمد حسین حاجی اسماعیلی رئیس اداره تبلیغات اسلامی اردکان در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اجتماع عظیم مدافعان حرم گفت: جهان اسلام با پدیده ی شوم داعش روبروست که این پدیده چهره ناب اسلام را ب مخدوش کرده است و اقدامات ضد انسانی گروهک تروریستی داعش نزد همه مسلمانان جهان محکوم است. 
 
وی با بیان اینکه تمامی علمای مسلمان جنایات وحشیانه این گروه تروریستی را محکوم می‌کنند، تصریح کرد: برادران مسلمان ما اعم از شیعه و سنی در عراق باید با وحدت و هماهنگی، به مقابله با اعمال وحشیانه این گروه برآیند. 
 
حجت الاسلام سید اسماعیل شاکر امام جمعه اردکان نیز در سخنانی ، لزوم گرامی داشت و تکریم خانواده مدافعان حرم را مورد تاکید قرار داد.
 
امام جمعه اردکان با اشاره به اینکه برخی از برخوردها و سرزنشها از سوی افراد غیر مطلع نسبت به خانواده های رزمندگان مدافع حرم، مصداق زخم زبان می باشد افزود: باید به گونه ای اطلاع رسانی شود که همه آحاد جامعه از قداست و اهمیت اقدام رزمندگان مدافع حرم مطلع شوند و این اقدامات جهادی را ارج نهند.
 
شعبانعلی قانعی اردکان کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی اردکان نیز در این جلسه جزییات  طرح پیشنهادی برگزاری همایش بزرگ مدافعان حرم را برشمرد.
 
در این جلسه مقرر شد «تجمع عظیم مدافعان حرم» ، 14 بهمن ماه بعد از اقامه نماز جمعه اردکان در  حسینیه ثارالله این شهرستان برگزار شود. 
 
این جلسه در روز شنبه 2 بهمن ماه سال جاری در محل دفتر امام جمعه اردکان برگزار شد.

فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها