نمایش نمایش

شناسه : 19353865
مديرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد:


مديرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد با اشاره به آغاز اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی و همچنین پایگاه های امدادی در این استان از 25 اسفندماه گفت: در این طرح 300 امدادگر و نجاتگر و بیش از 1000 نفر عضو جوان آماده خدمت به مسافرین نوروزی می باشند.

به گزارش عصر فرهنگ به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد، دکتر حمید پارساییان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد اظهار داشت : هدف هلال احمر در قالب طرح نوروزی فقط تسکین دغدغه های مسافران و مهمانان است که برای گذران تعطیلات خویش به یزد و مناطق تابعه استان سفر می کنند .
وی ادامه داد: در طول اجرای طرح و ایام سفر های نوروزی امسال ، جمعیت هلال احمر استان با برپایی 28 پست راهنمایی مسافرین نوروزی و آماده باش کامل  20  پایگاه امداد و نجات بین شهری به دغدغه های مسافرین نوروزی رسیدگی خواهند نمود.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد همچنین از آماده باش پرسنل و نجاتگران سراسر استان در ایام نوروز امسال خبر داد  که با تجهیزات و امکانات مناسب در خدمت مردم و مسافران خواهند بود .
پارسائیان از برپایی 28 پست راهنمایی مسافرین نوروزی در شهرهای استان با مشارکت داوطلبانه بیش از 100 نفر عضو از اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان خبر داد .
وی اظهار داشت: فعالیت 20 پایگاه امداد و نجات جاده ای برای پوشش تمامی حوادث بین شهری با مشارکت بیش از 300 نفر نجاتگران کادر و داوطلب هلال احمر استان از دیگر برنامه های هلال احمر در این ایام است .
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد از دیگر برنامه های این جمعیت در طرح نوروزی امسال را تهیه و توزیع بروشور های فرهنگی ، آموزشی ، نقشه های مناطق و انجام فعالیت های ارزشی بر حسب نیاز مسافران ذکر کرد.
پارسائیان گفت: تمامی پایگاه ها و دفاتر هلال احمر در سطح استان بصورت تمام وقت و با آمادگی کامل و با عزت و افتخار در خدمت مسافران و مهمانان نوروزی خواهند بود و تمهیدات لازم اندیشه شده است .
 


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها