نمایش نمایش

شناسه : 25883938
فرماندار مهریز در نشست کمیسیون دانشجویی:


فرماندار مهریز گفت: راه اندازی آموزشکده فنی و حرفه ای در مهریز بسیار ضروری و جزو مطالبات مردم و دانش آموزان است و نقش مهمی در ایجاد اشتغال و تولید دارد.

به گزارش عصر فرهنگ، فرماندار مهریز در نشست کمیسیون دانشجویی این شهرستان گفت: برای راه اندازی آموزشکده فنی و حرفه ای در شهرستان فعالیت های مفیدی در ماه های اخیر انجام گرفته است.

سید محمد رستگاری ادامه داد: برای فعالیت نخستین مرکز فنی و حرفه ای مهریز قرار است محلی در دانشگاه پیام نور به این منظور اختصاص یابد که امیدواریم با پیگیری و برنامه ریزی مسئولان امر شاهد افتتاح آن باشیم .

وی اظهار داشت: هم اکنون سه مرکز دانشگاهی شامل مرکز پیام نور، دانشگاه آزاد اسلامی و پردیس دانشگاه یزد در مهریز فعالیت دارند.

رستگاری در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: با همکاری و همراهی این مراکز آموزش عالی در زمینه جذب دانشجویان و فعالیت های علمی ، آموزشی و فرهنگی و سایر برنامه ها بر حسب نیاز شهرستان گام های موثری برداشته شده است.

فرماندار شهرستان مهریز اظهار داشت: حضور دانشگاه ها و دانشجویان در برنامه های علمی و فرهنگی نقش مهمی در توسعه آموزشی و تربیت نیروهای کارآمد در مهریز دارند .

وی در پایان اشاره کرد: با تلاش و همراهی مسئولان مهریز در عرصه تعلیم و تربیت کارهایی صورت گرفته است و باید برای فعالیت های مضاعف بیش از گذشته تلاش نمود.

در ادامه این نشست، نیازها و برنامه های مختلف مراکز آموزش عالی شهرستان مهریز مورد بررسی قرار گرفت .

انتهای پیام/


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها