نمایش نمایش

شناسه : 19147942


پس از حماسه حضور مردم عزیز در انتخابات اخیر مجلس، شاهد سفر قریب الوقوع ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به این دیار هستیم؛ که امیدواریم این سفر با برکت و نعمت برای دارالعباده بوده و گامی در راستای حل معضلات و مشکلات معیشتی و اقتصادی و مهمتر از آن فرهنگی این خطه شهید پرور باشد.

به گزارش  عصر فرهنگ متن بیانیه بدین شرح است.

 

بسم الله الرحمن الرحیم


مردم شریف و ولایتمدار دارالعباده یزد

سلام علیکم
همانگونه که مستحضرید پس از حماسه حضور شما مردم عزیز در انتخابات اخیر مجلس، شاهد سفر قریب الوقوع ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به این دیار هستیم؛ که امیدواریم این سفر با برکت و نعمت برای دارالعباده بوده و گامی در راستای حل معضلات  و مشکلات معیشتی و اقتصادی و مهمتر از آن فرهنگی این خطه شهید پرور باشد.


در این اثنا این تشکل دینی و انقلابی نیز همگام با شما مردم شریف یزد و در راستای تحقق وحدت ملی بر توجه هر چه بیشتر مسولان محترم  استانی و کشوری نسبت به مطالبات به حق معیشتی و اصلاحات اقتصادی مردم تاکید ورزیده و ضمن خیر مقدم به رییس دستگاه اجرایی کشور اعلام می دارد که امیدوار است:
الف) جناب آقای رییس جمهور در این  سفر پاسخ حضور حماسی مردم در انتخابات را در عمل با حل مشکلات این استان از قبیل اشتغال و آب، بدهند.


ب) مسولین از مصادره کردن جایگاه قانونی ریاست جمهوری توسط جناح های سیاسی جلوگیری نموده و از نارضایتی مردم عزیز استان نسبت به این امر غفلت نورزند و از وحدت و یکپارچگی مردم مراقبت نمایند که در غیر این صورت به اعتبار خدمت گذاری این نهاد مهم لطمه زده اند.  


ج) طبق فرموده مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) عده ای دائما سعی دارند جوانان حزب اللهی و انقلابی را به افراطی گری و تند روی متهم نمایند که البته در این روزها نیز عده ای با برافراشتن پرچم حمایت از ریاست محترم جمهوری به تولید شایعات و اتهامات نسبت به مجموعه ها و افراد مخلص و فعّال فرهنگی پرداخته اند و گویا نانشان در تنور آشفتگی و اختلاف پخته می شود.


ما امیدواریم مسئولان محترم  استان بویژه نهادهای امنیتی ضمن بررسی و شناسایی افراد و جریاناتی که سعی در مصادره جایگاه ریاست جمهوری به نفع یک جناح خاص سیاسی و همچنین با اتهام زنی و شایعه سازی نسبت به افراد و تشکل های متدین و انقلابی سعی در دو قطبی کردن جامعه را دارند؛ به تکلیف انقلابی خود عمل نموده و با عوامل این فتنه برخورد قانونی نمایند.


در پایان ضمن دعا برای گشایش امور مردم صبور و پر تلاش دارالعباده بزد اعلام می داریم هرگونه شایعه نسبت به ایجاد اختلاف و رفتارهای غیرقانونی توسط این تشکل و نیروهای مخلص حزب اللهی را تکذیب نموده و از ایجاد هر گونه تنش و اختلاف افکنی اعلان برائت می نماییم.


والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
شنبه ۱۳۹۴/۱۲/۱۵
"روابط عمومی هیات انصارولایت دارالعباده یزد"
 


حسین یعقوبی
اصلا این بیانیه برای چی چیه؟
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۲/۱۶ ۱۲:۴۶

فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها