نمایش نمایش

شناسه : 31479658
معاون امنیتی استاندار یزد:


طالبی اعلام کرد: هیچ درخواست مجوزی برای تجمع صورت نگرفته و طبیعتاً مجوزی هم صادر نشده و لذا اگر تجمعی صورت بگیرد غیر قانونی است.

به گزارش عصرفرهنگ؛ معاون امنیتی استاندار یزد پیرو انتشار درخواست سپنتا نیکنام عضو تعلیق شده شورای شهر یزد برای تجمع گفت: هیچ درخواست مجوزی برای تجمع صورت نگرفته و طبیعتاً مجوزی هم صادر نشده و لذا اگر تجمعی صورت بگیرد غیر قانونی است. خود عضو شورای شهر هم چنین درخواستی را تکذیب کرده است.

محمد علی طالبی اعلام کرد: در مصاحبه های دیگر هم اعلام کرده ام این موضوع یک موضوع حقوقی است و لذا در چارچوب راهکارهای حقوقی باید دنبال شود. که این موضوع در حال پیگیری است.

وی تاکید کرد: قبلاً هم از اصحاب رسانه و صاحبان تریبون خواسته ام که به این موضوع صرفاً به عنوان یک موضوع حقوقی نگاه کنند و براین اساس گمانه زنی و قضاوت داشته باشند. از این به بعد هم همینگونه است، رایی صادر شده، بحث حقوقی است و در چارچوب راهکارهای حقوقی باید پیگیری صورت بگیرد و پیگیری هم از طریق نهادهای ذیربط دنبال می شود.

وی در پاسخ به دغدغه ها در مورد ناآرامی و تنش در استان اعلام کرد: راهکارهایی از طریق نهادهای امنیتی و نهادهای مسئول دنبال می شود. اطمینان داشته باشید این مسائل بدون هرگونه تنش در چارچوب خودش دنبال خواهد شد.

انتهای پیام/


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها