نمایش نمایش

شناسه : 25359560


اگر امکان دارد هیوندا سوناتای مشکی رنگ شخصی خود را که قریب به 200 میلیون می ارزد فروخته و وقف کاظمیه نمایید که همین یک باقیات الصالحات برای طول دوران مسوولیتتان کافی است!

به گزارش عصر فرهنگ، مهران فاطمی در واکنش به توهین سید حسینی به آیت الله مدرسی نوشت:

بسمه تعالی

حاشیه ای بر پست اینستاگرامی پر از کنایه جناب سید حسینی به حضرت آیت الله سید محمد کاظم  مدرسی حفظه الله

پست اینستاگرامی جنابعالی  خطاب به حضرت آیت الله سید محمد کاظم مدرسی  حفظه الله امام جمعه انقلابی و بصیر محمد آباد یزد را مطالعه نمودم از زمانهای گذشته رسم بر این بوده که اگرسوءتفاهمی مابین مدیران ارشد و روحانیت معظم پیش می آمد مسوولین با حضور در بیت علما و ارائه توضیحات لازم سو تفاهم را از بین می بردند لذا متانت و وزانت حکم می نمود شما نیز اینچنین عمل می نمودید! نه اینکه با جملاتی کنایه آمیز در اینستاگرام و سو برداشت کاملا شخصی تان، ابتدا خود را متهم و سپس تبرئه نمایید چرا که هیچکدام از سایتهایی که فرمایشات امام جمعه محترم محمد آباد را پوشش داده اند چنین برداشتی که شما به آن اشاره نموده اید نداشته اند!!!

البته از باب مزاح خدمت شما عرض می نمایم که از قدیم الایام گفته اند که:" تعارف اومد نیومد داره! "عجالتا چون فرموده اید: "هر چیز بنام من است وقف کاظمیه!" اگر امکان دارد هیوندا سوناتای مشکی رنگ شخصی خود را که قریب به 200 میلیون می ارزد فروخته و وقف کاظمیه نمایید که همین یک باقیات الصالحات برای طول دوران مسوولیتتان کافی است!!!

البته تويوتا RV4 دفترتان هم که بر خلاف عرف گذشته استانداری و همچنین علی رغم سیاستهای مصرح اقتصاد مقاومتی مبنی بر عدم خرید ماشین های خارجی ،خریداری گردیده و علی الظاهر آنهم قریب 200 میلیون تومان می ارزد را هم می توانید فروخته و مساعدت بفرمایید!

و اما نکته آخر:

همه اینها مزاح بود تا باعث انبساط خاطر جنابعالی و خوانندگان محترم گردد، حوزه نیاز به مساعدت دارد ولی نیاز به صدقه و وقف سیاسی ندارد!

روزگارتان خوش و ایام بکام

مهران فاطمی

جغرافیدان و اقلیم شناس یزدی
 


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها