نمایش نمایش

شناسه : 33313027
امام جمعه یزد:


آیت الله ناصری اظهار کرد: هر سال استکبار با حضور بیشتر مردم مایوس تر می شود و تمام توطئه هایی که انجام داده و پول هایی که هزینه کرده با حضور مردم در 22 بهمن خنثی می شود.

به گزارش عصر فرهنگ؛ آیت الله محمد رضا ناصری نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: 22 بهمن هر سال برای ما یک رویداد تازه و جدید و نوآوری است. هر چند هر سال انقلاب در مسیر شکوفایی با دشمنی و موانع روبرو می شود ولی بحمدالله هر سال با حضور مردم پیروزی و شکوفایی و رشد بیشتر می شود.

امام جمعه یزد اظهار کرد: هر سال استکبار با حضور بیشتر مردم مایوس تر می شود و تمام توطئه هایی که انجام داده و پول هایی که هزینه کرده با حضور مردم در 22 بهمن خنثی می شود.

وی با اشاره به عنایات خداوند متعال در پیروزی انقلاب اسلامی بیان داشت: 22 بهمن از ایام الله است که خداوند در این روز به این مردم و به اسلام و جامعه عنایت داشته است.این روز روز بزرگی است. 40 سال است که استکبار جهانی می خواهد ما را از انقلاب جدا کند، جامعه ما را عقب نگه دارد، وحدت مردم را در هم بشکند اما با این حضور ها تمام این نقشه ها با شکست مواجه شده است.

آیت الله ناصری با اشاره به تاکیدات رهبر انقلاب بر بزرگداشت 22 بهمن گفت: انشاالله راهپیمایی 22 بهمن امسال هم پر شورتر از همیشه برگزار شده و مردم با حضور خود مشت محکمی به دهان استکبار می زنند.
انتهای پیام/

فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها