نمایش نمایش

شناسه : 25823161


مجری مراسم ورود رهبر معظم به شهرستان ابرکوه: لحظه ای که به جایگاه آمدم و با انبوه جمعیت و حضور پرشور مردم روبرو شدم، استرس گرفتم!

به گزارش عصر فرهنگ، به نقل از سرو ابرکوه؛ امروز عشق خواهد آمد و گرمی خواهد آورد، به سرزمینی می آید که جانبازانش در انتظار دیدار دوست هستند. امروز ابرکوه در فصل زمستان، شوری بهاری گرفته است...


گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم
چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی...


رواق منظر چشم من آستانه تو است
کرم نما و فرود آی که خانه خانه تو است...


ای رهبر عزیز و معظم خوش آمدید
ای زاده رسول مکرم خوش آمدید
خاک کویر تشنه دریای لطفتان
ای آب چشمه زمزم خوش آمدید...


ستاره از افق با شتاب آمده است
به کوه برف بخوان آفتاب آمده است
جلای آینه در امتداد پیشانی
پیام نور به لب بی نقاب آمده است
نماز شکر بخوانبد پشت قامت نور
امام قافله انقلاب آمده است...


اینها بخشی از جملاتی بود که حسین اکرمی در 15 دی ماه 1386 به عنوان مجری مراسم ورود رهبر معظم انقلاب به شهرستان ابرکوه، از تریبون استادیوم شهید پوراکبری، قرائت می کرد.


فرارسیدن 15 دی ماه که برای مردم ابرکوه یادآور خاطراتی دل انگیز است، بهانه ای شد تا خبرنگار سرو ابرکوه گفتگویی با حسین اکرمی یکی از حاضران در آن مراسم داشته باشد.


اکرمی در این خصوص اظهار کرد: بسیار خرسندم که خداوند توفیق داد تا در 15 دی ماه سال 86 به عنوان مجری آن مراسم باشکوه و بی نظیر دیدار مردم ابرکوه با رهبر عزیزمان در شهرستان باشم. این یکی از بهترین افتخارات دوران زندگیم است.


وی بیان کرد: در آن زمان که مردم شهر با شور و حال برای استقبال آماده می شدند، توسط مسئولین به همراه چند نفر دیگر برای تست و دوره توجیهی مجری گری، به تیم فرهنگی سفر رهبر معظم به ابرکوه، معرفی شدیم.


مجری مراسم ورود رهبر به ابرکوه، اذعان کرد: تا قبل از این مجری برنامه ها و مراسمات مختلفی بودم، ولی با این حال دلهره انتخاب نشدن داشتم. پس از انجام مراحل کار وقتی به لطف خدا این خدمت به من محول شد، خیلی خوشحال شدم.


اکرمی خاطر نشان کرد: موقع شروع مراسم، لحظه ای که به جایگاه آمدم و با جمعیت انبوه و حضور پرشور مردم روبرو شدم، تمام وجودم را استرس گرفت و پیش خودم می گفتم: نکند مراسم به خوبی اجرا نشود.


وی تصریح کرد: اما به محض ورود مقام معظم رهبری وقتی چشمانم به جمال نورانی ایشان افتاد؛ آرامش خاصی بر دلم حاکم شد و چنان قوت قلب گرفتم که با تمام وجود فریاد زدم:

« صل علی محمد بوی خمینی آمد »

« ای گل سرخ خوشبو خوش آمدی ابرکوه »


اکرمی ادامه داد: حس عجیبی بود... در عین زوق و شوق، حس کسی را داشتم که گمشده اش پیدا شده و سردی هوای آن روز را نمی فهمیدم. بعد از اینکه برنامه تمام شد، لحظه خروج از جایگاه که توفیق زیارتشان را داشتم، شانه چپ ایشان را بوسیدم و رفتم.


مجری ابرکوهی در پایان عنوان کرد: دوست دارم دوباره در خدمت رهبر معظم انقلاب باشم و از نزدیک بگویم: جانم فدایت.


انتهای پیام/ ف


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها