نمایش نمایش

شناسه : 32359872
جانشین سازمان بسیج سازندگی سپاه الغدیر یزد مطرح کرد


جانشین سازمان بسیج سازندگی سپاه الغدیر یزد گفت: در روستاهایی که استان یزد متولی کمک‌رسانی به آن‌ها است، حدود 25 درصد خانوارها نیاز به اسکان در کانکس دارند.

به گزارش عصر فرهنگ؛ «سید محمد میر قانعی» جانشین سازمان بسیج سازندگی سپاه الغدیر یزد در گفتگو با خبرنگار یزد رسا، ضمن تشکر از همت مردم یزد در ارسال هدایا و کمک به مردم زلزله‌زده کرمانشاه، اذعان کرد: نیروهای سپاه الغدیر استان یزد و سازمان بسیج سازندگی در راستای تدابیر مقام معظم رهبری و فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از روز چهارشنبه 24 آبان ماه امسال در روستاهای شهر ریجاب از توابع شهرستان کرند غرب در استان کرمانشاه مستقر شدند و خدمات‌رسانی به مردم را شروع کردند.

وی با بیان اینکه روستاهای زالکه، سید محمد، قلقله و کوشکوری روستاهایی هستند که هدف خدمات‌رسانی سپاه الغدیر استان یزد است، ادامه داد: مرحله اول خدمت‌رسانی توزیع اقلام ارسال‌شده از سوی مردم یزد بود؛ اقلام توزیعی شامل چادر، پتو، محصولات شوینده، محصولات بهداشتی، چراغ‌های گرمایشی، کفش، لباس گرم، فرآورده‌های کنجدی، خشکبار، برنج، روغن، نان خشک سنتی و از این قبیل موارد بوده است.

میر قانعی با اشاره به اینکه سپاه الغدیر استان یزد تاکنون به 366 خانوار با جمعیتی بالغ‌بر هزار و 200 نفر خدمت‌رسانی کرده‌ است، خاطرنشان کرد: مرحله دوم خدمت‌رسانی از ابتدای آذرماه شروع شد و در این مرحله اسکان موقت خانوارها انجام گرفت.

وی با بیان اینکه در روستاهایی که استان یزد متولی کمک‌رسانی به آن‌ها است، حدود 25 درصد خانوارها نیاز به اسکان در کانکس دارند، تصریح کرد: تاکنون سکوهای نصب کانکس ایجادشده و تعداد 6 کانکس نیز آماده‌شده است؛ 43 کانکس هم تا آخر هفته مونتاژ و در اختیار مردم روستاهای شهر ریجاب قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها