نمایش نمایش

شناسه : 24687600
خبری که اژه ای در جمع خبرنگاران اعلام کرد


سخنگوی قوه قضائیه گفتن: پرونده ای در رابطه با املاک توقیفی در یزد بوده که سه نفر از کارمندان اداره جمع‌آوری املاک توقیفی دستگیر شدند و اکنون بازداشتند.

به گزارش عصر فرهنگ،  حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای در صد و چهارمین جلسه نشست خبری در رابطه با پرونده ریخته‌گران گفت:‌ در این رابطه 41 متهم شناسایی و کیفرخواست شده و به دادگاه ارجاع شده‌اند، دادگاه در حال بررسی پرونده این افراد بوده اما هنوز وقت رسیدگی به این پرونده که در رابطه با مفاسد مالی بوده اعلام نشده است.

وی ادامه داد: پرونده دیگر در رابطه با املاک توقیفی در یزد بوده که سه نفر از کارمندان اداره جمع‌آوری املاک توقیفی دستگیر شدند، اکنون بازداشتند و هنوز امکان تعقیب و بازداشت افراد دیگر وجود دارد.

محسنی اژه‌ای تصریح کرد: یک قاضی که متخلف بود محکوم به پنج سال حبس، جزای نقدی، انفصال از کار دولتی و 20 ضربه شلاق و کارمند تأمین اجتماعی نیز که بازداشت‌شده بود، به یک سال حبس، یک سال انفصال از کار، جزای نقدی و شلاق محکوم شده است.

سخنگوی قوه قضائیه گفت: در آبان‌ماه 3 وکیل بازداشت شده، یک قاضی تحت تعقیب قرار گرفته و یک نفر در سازمان محیط زیست استان تهران تحت تعقیب قرار گرفته است.

وی گفت: طی روزهای گذشته آنچه که گزارش شده، کشف 10.5 کیلو مواد مخدر بوده که 7 کیلوی آن هروئین، کراک و شیشه بوده است.
منبع: فارس


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها