نمایش نمایش

شناسه : 25500898
امام جمعه شاهدیه:


کارشناس مسائل سیاسی در یزد گفت: این حقوق های نجومی نیست بلکه اختلاس ودزدی از بیت المال است که جزء تفکرات اعضای کارگزاران وسازندگی اشرافی گری است.

به گزارش عصر فرهنگ، به نقل از بافق خبر، حجت الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی در خصوص حقوق های نجومی واینکه چرا دولت در این خصوص اقدامی انجام نداده است گفت: مسئله حقوق های نجومی را باید اختلاس ودزدی از بیت المال دانست اصلا حقوق نجومی نداریم.

وی در ادامه اظهار داشت: چند تا مشکل مبنایی در این رابطه وجود دارد و مهمتراز همه اینکه قانون  اختیارات بی حد به  مدیران داده است  که دولت یا مجلس یا هرکس دیگری که این قانون را مصوب کرده و باید این اختیارات را کم کند.

امام جمعه شاهدیه یزد بیان داشت: مدیران کلیدی نظام باید یک ویژگی استاندارد داشته باشند در حدی که قابل  قبول باشد وقتی رئیس جمهوری عوض می شود وکلی مدیر جابجا می شوند حداقل در یک رده هایی نباید هر کسی را بگذارند که نفوذ کنند واگر قانون نویس انسان باتقوایی نباشد چه در دولت یا مجلس قانون را بگونه ای می نویسند که راههای اختلاس وسوء استفاده برایشان باز باشد که این خطر بزرگی است.

وی ادامه داد: نکته دوم این است که متاسفانه برخی از مدیران ما آلوده شدند به دنیا و دنیا در ذهنشان خیلی جلوه دارد که طبعا امانتدار خوبی نیستند وکسانی که این کار کرده اند جزء خائنین محسوب می شوند.

حجت الاسلام بشکانی گفت: توجیه عناوین حقوق های نامتعارف یا نجومی غلط است بلکه که این دزدی واختلاس است حقوق نجومی معنایی ندارد اگر اختلاس نیست پس چرا طبق قانون دستگیر وزندانی می کنند؟اینها باید محکوم ومعرفی شوند تا دیگران دست به این بی آبرویی نزنند.

نماینده سابق ولی فقیه در سپاه الغدیر گفت: ما از هیچ دولتی حمایت نمی کنیم کار غلط، غلط است اگر واقعا در این ۷ماه هزاران ماهواره می خواستند راجع به بدبینی مردم نسبت به دین و انقلاب اسلامی در ایران تبلیغ کننداین قدرت را نداشتند ولی این کار باعث شد که هزاران نفر را نسبت به دین وخدا و نظام وانقلاب اسلامی بدبین کنند ومتاسفانه در سیستم حکومتی مخصوصا دولت هیچ اراده ای نیست .

امام جمعه شاهدیه تاکید کرد:برای همین بارها مقام معظم رهبری تاکید می کنند ولی اینها معتقدند به زندگی اشرافی گری چون تفکرات کارگزاران وسازندگی را دارند ومردم هم به این تفکر رای دادند که به نظر من کلاه سرمردم گذاشتند.

حجت الاسلام بشکانی در پایان در خصوص برجام هم گفت: آنچه  که مشخص است طبق آخرین صحبتی که مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان نیروی دریایی انجام دادند فرمودند در برجام عجولانه عمل شد یا اینها جهل داشتند یا خیلی خوش بین بودند و یا مامور جایی هستند که این کارها را انجام بدهند و فعلا که کلاه سرشان رفته است گرچه اقرار نمی کنند.

انتهای پیام/ع.عفرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها