نمایش نمایش

شناسه : 30162644
عضو منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یزد:


عضو منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یزد مهم‌ترین ویژگی شهردار آینده را پرهیز از سیاسی‌کاری و حزب گرایی دانست و گفت: شهردار آینده باید تنها به فکر حفظ منافع شهر و شهروندان باشد.

به گزارش عصرفرهنگ؛ عضو منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یزد در مصاحبه با یزدامروز؛ بابیان اینکه اعضای دوره پنجم شورای شهر یزد هنوز در خصوص انتخاب شهردار آینده به جمع‌بندی نرسیدند و نیاز به زمان بیشتری در این مورددارند اظهار داشت: به نظر من هنوز برای طرح این گمانه‌زنی‌ها زود است.

محسن ابو ترابی مهم‌ترین ویژگی شهردار آینده را پرهیز از سیاسی‌کاری و حزب گرایی دانست و گفت: شهردار آینده باید تنها به فکر حفظ منافع شهر و شهروندان باشد.

ابو ترابی تأکید کرد: البته یکی دیگر از ویژگی‌های مهم شهردار آینده این است که دارای تحصیلات مرتبط با اداره امور شهر بوده و یا اینکه از تجربه کافی و موفق در مدیریت شهری برخوردار باشد.

وی در تشریح دیگر مشخصه‌ها و مؤلفه‌های شهردار آینده یزد خاطرنشان کرد: شناخت کافی نسبت به مشکلات شهر، ریسک‌پذیری، پرهیز از مسامحه‌کاری، خوش‌فکری و خلاقیت، برخوردار بودن از حسن سابقه و شهرت در امور مالی و اقتصادی، برخورداری از روحیه خدمت گذاری به مردم، توجه ویژه به محلات کمتر توسعه‌یافته و بافت قدیم شهر، عدالت محوری، برنامه‌ریزی برای حاکمیت سیستمی شفاف در مجموعه شهرداری و نظارت دقیق بر فعالیت‌های پرسنل را می‌توان از دیگر ویژگی‌های شهردار آینده یزد عنوان کرد.

ابو ترابی در پایان ابراز امیدواری کرد اعضای شورای پنجم بتوانند خدمتگزارانی شایسته و نمایندگانی دلسوز برای مردم و شهر یزد باشند.

انتهای پیام/


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها