نمایش نمایش

شناسه : 31531912
سفید عنوان کرد


سفید با انتقاد از برخی افراد که فعالیت شورا را سیاسی کاری می دانند گفت: شورای پنجم کجا سیاسی کاری کرده است؟ این شورا با گذشت تنها یک ماه و نیم از شروع فعالیتش، بیشترین حجم کاری را نسبت به ادوار گذشته برای خیابان قیام انجام داده است.

به گزارش عصرفرهنگ؛ رئیس شورای اسلامی شهر یزد در مصاحبه با یزدآوا؛ درباره اقدامات شورای پنجم برای ساماندهی  خیابان قیام گفت: یک و ماه نیم از تشکیل شورای پنجم می گذرد و در این مدت بنده دو مرتبه به صورت پیاده و یک مرتبه به صورت سواره از این خیابان بازدید داشتم  و با بازاریان هم از نزدیک صحبت کردم.

غلامعلی سفید افزود:درهمین راستا جلساتی با مشاور طرح و همکاران شهرداری نیز داشتیم وتصمیماتی در این خصوص  گرفته شده است منتهی عجله در این کار می تواند مشکلات را اضافه کند بنابراین درخواست کردیم  که در این زمینه بدون کار کارشناسی اقدامی صورت نگیرد.

سفید با بیان اینکه قصد داریم درادامه کار از نقطه نظرات بازاریان هم استفاده کنیم ابراز داشت: به همین منظور دفترکاری برای مشاور در خیابان قیام در نظر گرفتیم و به زودی عملیات ساماندهی این خیابان آغاز خواهد شد.

رئیس شورای شهر یزد با اشاره به  این مطلب که  ساماندهی پروژه خیابان قیام در دستور کار کمیسیون عمران قرار دارد و هر روز در خصوص وضعیت آن در این کمیسیون بحث و تبادل نظر می شود اظهار داشت: ساماندهی این خیابان نیاز به صبر و حوصله دارد چرا که نمی خواهیم با انجام یک سری کار های عجولانه با مشکلات جدیدی روبرو شویم بنابراین از مردم می خواهیم کار خودسرانه انجام ندهند و تحمل داشته باشند.

سفید با انتقاد از برخی افراد که فعالیت شورا را سیاسی کاری می دانند گفت: شورای پنجم کجا سیاسی کاری کرده است؟ این شورا با گذشت تنها یک ماه و نیم  از شروع فعالیتش، بیشترین حجم کاری را نسبت  به ادوار گذشته برای خیابان قیام انجام داده است.

وی بازاریان خیابان قیام را به آرامش دعوت کرد و خطاب به آنان گفت: مطمئن باشید اعضای شورا به فکر شما بوده و تمام تلاش خود را برای ساماندهی هر چه سریعتر این خیابان به کار خواهد گرفت.

انتهای پیام/ح


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها