نمایش نمایش

شناسه : 32535894
رئیس بیمارستان شهید صدوقی یزد مطرح کرد


رئیس بیمارستان شهید صدوقی یزد گفت: پرداخت کارانه بین 8 تا 9 ماه عقب است، اما باز هم تاکید می کنم تفاوتی بین نحوه پرداخت وجود ندارد. حتی اولویت مدیران ارشد این است که ابتدا پرداخت غیر پزشک و بعد پرداخت به پزشکان صورت بگیرد.

به گزارش عصر فرهنگ؛ رئیس بیمارستان شهید صدوقی در پاسخ به اعتراضات کادر درمانی بیان داشت:  ادعای عدم هماهنگی کارانه پزشکان و سایر کادرهای درمانی کذب است. همواره بعد از اجرای طرح تحول سیاست بر این بوده که کارانه همزمان پرداخت شود و تا کنون نه در این بیمارستان بلکه در تمام مراکز بهداشتی و درمانی دانشگاه یزد کارانه پزشک و غیر پزشک با هم پرداخت شده است.
حسین سلمانی افزود: پرداخت کارانه بین 8 تا 9 ماه عقب است، اما باز هم تاکید می کنم تفاوتی بین نحوه پرداخت وجود ندارد. حتی اولویت مدیران ارشد این است که ابتدا پرداخت غیر پزشک و بعد پرداخت به پزشکان صورت بگیرد.

حتی در بحث بیماران هم دچار مشکل هستیم
محمد زارع زاده مدیر بیمارستان شهید صدوقی نیز در این باره  گفت: پرداخت دانشگاه علوم پزشکی منوط به پرداخت بدهی بیمه ها به دانشگاه است. الان نزدیک به یک سال از بیمه ها شامل تامین اجتماعی و بیمه سلامت طلب داریم، اگر بیمه ها پرداخت بیمارستان ها را زودتر انجام دهند، می توانیم رضایتمندی پرسنل و پزشکان را جلب کنیم.
این مقام مسئول اظهار کرد: ما حتی در بحث بیماران هم دچار مشکل هستیم اگر مطالباتمان توسط بیمه ها پرداخت شود، مطمئنا در پاسخ دهی به پرسنل و ارباب رجوع می توانیم خیلی بهتر عمل کنیم.
وی تاکید کرد: حقیقت این است که اکثر پزشکان و پرسنل تمام حقوقشان صرف قسط هایشان می شود، لذا چون زندگیشان با همین کارانه و اضافه کاری می چرخد، دچار مشکل شده اند.
مدیر بیمارستان شهید صدوقی اعلام کرد: بسیاری دیگر از مزایا هم هست که ما طلب داریم ولی بیمه پول ما را نمی دهد، تا بتوانیم آنها را به موقع پرداخت کنیم.
انتهای پیام/


سعید
اخه ... وقتی یه پزشک ۲۰ برابر یه پرستار کارانه میگیره کارانه ناچیز غیر پزشکان همزمان با پزشکان باشه چه دردی دوا میکنه
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۱۰/۹ ۰۷:۳۵

فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها