نمایش نمایش

شناسه : 32605741


مسئول سازمان بسیج طلاب استان یزد گفت : بینش فراگیر و بصیرت بیشتر جامعه برای مقابله با فتنه های جدید، ضروری است.

به گزارش عصر فرهنگ؛ حجت الاسلام مجتبی داودی در آیین بزرگداشت نهم دی در دادگستری استان یزد افزود: در فتنه جدید دشمن به اعتقادات مردم لطمه نمی زند بلکه با همان اعتقادات به مقابله با نظام اسلامی خواهد پرداخت.

وی با ذکر حدیث "اِذا فَسَد العالِم فسد العالَم "، تصریح کرد: شاید در فتنه جدید، دشمن با ابزار و بهانه مرجعیت در مقابل آرمان های نظام اسلامی قرار بگیرد که این مسئله بسیار حساس و تشخیص حق از باطل را بسیار سخت خواهد کرد.

این مقام مسئول، به ترویج شیعه انگلیسی و حمایت از آن توسط بیگانگان اشاره کرد و گفت: کسانیکه با حمایت بیگانگان و در اختیار داشتن شبکه های پر تعداد ماهواره ای بر طبل اختلاف افکنی می کوبند در میان خود مرجع تقلید نیز دارند و با این اختلاف افکنی ها و جلوگیری از اتحاد مسلمین هم بر اسلام راستین ضربه می زنند و هم بر اربابان حامی خود خوش خدمتی می کنند.

وی حماسه نهم دی را اوج بصیرت و عمق بینش مردم در مقابل فتنه گران دانست و اظهار داشت: حضور حماسی مردم در نهم دی ماه سال 88 خط بطلانی بود بر 8 ماه فتنه انگیزی و آشوب و بلواهای خیابانی که نشان از بصیرت مردم داشت.

حجت الاسلام داوودی، بزرگداشت نهم دی و یادآوری حوادث و فتنه سال 88 را ضروری برشمرد و گفت: باید حوادث فتنه سال 88 و خسارات های بی شمار آن به کشور را به یاد سپرد و واکاوی کرد تا همیشه حواسمان جمع باشد که دشمن برای زمین زدن این انقلاب برنامه دارد.

وی ابراز داشت: عده ای در پی آن هستند که القا کنند که حوادث سال 88 ، حوادثی اتفاقی بوده و برنامه ریزی قبلی در آن وجود نداشته است، اما دیدار با تئورسین انقلاب های مخملی و رنگی در دنیا و تدارک و اجرای یک به یک برنامه ها و نسخه هایی که در کشورهایی نظیر اکراین و گرجستان شکل گرفته بود، چیزی نیست که بتوان آن را کتمان کرد و یا به سادگی از کنار آن گذشت.

وی تأکید کرد: باید گوش و چشممان به ولایت فقیه باشد تا مبادا در غبار آلودگی فضا و توطئه چینی دشمنان و تزویر معاندان راه را گم نکنیم و اسیر غفلت و لغزش نگردیم.

بزرگداشت حماسه نهم دی یزد طی همکاری پایگاه بسیج شهیدین دادگستری و حوزه مقاومت بسیج شهدای اداری با حضور اعضای بسیجی، اعضای شورا و فرماندهان پایگاه های بسیج ادارات در دادگستری استان یزد برگزار شد.


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها