نمایش نمایش

شناسه : 25666938
دبیر فرهنگی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد:


دبیر فرهنگی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد گفت: ملت بصیر ایران با خلق حماسه 9 دی سیلی محکمی بر پیکره فتنه گران و دشمنان ایران اسلامی زد و بار دیگر همه نقشه های دشمنان نظام را نقش بر آب کرد.

دبیر فرهنگی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد در مصاحبه با عصر فرهنگ گفت: فتنه 88 صحنه هشت ماه رویارویی گروه های معاند نظام با عناصر وفادار انقلاب اسلامی بود که با هتک حرمت به عاشورای اباعبدالله به اوج خود رسید، اما ملت بصیر ایران با خلق حماسه 9 دی سیلی محکمی بر پیکره فتنه گران و دشمنان ایران اسلامی زد و بار دیگر همه نقشه های دشمنان نظام را نقش بر آب کرد.

محمد رضا طباطبائیان افزود: حامیان غرب و دشمنان اسلام که همواره با اصل اسلام و حکومت اسلامی مخالف بوده اند، در روز عاشورای حسینی که به ظاهر برای اعتراض خود به نتایج انتخابات 22 خرداد به خیابان ها آمده بودند، با برنامه ریزی قبلی و عملیات سازماندهی شده توسط عوامل داخلی و حامیان غربی آن ها از همان اوایل صبح شروع به اغتشاش و حرمت شکنی کردند. پرچم های مقدس یاحسین(ع) و یازهرا(س) توسط آشوبگران پاره و به آتش کشیده شد و خشم مردم ایران را که در داغ سرور و سالار شهیدان عزادار بودند برانگخیت و خون رگ های آن ها را به جوش آورد.

وی ادامه داد: اما ملت بیدار و همیشه در صحنه ایران در روز 9 دی بدون در نظر گرفتن عقاید سیاسی و مذهبی خود، با وحدت کامل حضور چشمگیری داشتند و حماسه ای ماندگار را در تاریخ این سرزمین به ثبت رساندند.

طباطبائیان عنوان کرد: مردم ایران با خلق این حماسه به تمام فتنه گران و حامیان غربی آن ها حقانیت کلام الهی «ان الباطل کان زهوقاً» را یاد آوری کردند و به همه جهانیان با قاطعیت اعلام کردند پای همه ارزش های نظام و انقلاب خود ایستاده اند و آن را با هیچ چیز عوض نمی کنند.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: روز نهم دی روزی است که مردم مسلمان و انقلابی ايران نشان دادند که به اين جمله حضرت امام (ره) که فرمودند: «پشتيبان ولايت فقيه باشيد تا به مملکت تان آسيب نرسد» در عمل معتقد و پايبند هستند.
 


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها