نمایش نمایش

شناسه : 25644989


همزمان با اکران فیلم یتیم‌خانه ایران، مسئول قرارگاه فرهنگی هیئت انصار ولایت، در سخنرانی مراسم هفتگی این هیئت، مسئولین و مردم یزد را به دیدن این فیلم تاریخی و سرنوشت‌ساز دعوت کرد.

به گزارش عصر فرهنگ، همزمان با اکران فیلم یتیم‌خانه ایران، مسئول قرارگاه فرهنگی هیئت انصار ولایت، در سخنرانی مراسم هفتگی این هیئت، مسئولین و مردم یزد را به دیدن این فیلم تاریخی و سرنوشت‌ساز دعوت کرد.

مسئول هیئت انصار ولایت در بخشی از سخنان خود عنوان کرد: اسرائیل ادعا دارد علیه او هولوکاست اتفاق افتاده است؛ با اینکه این ادعای او غیرواقعی است و سندی هم ندارد اما به واسطه همین هولوکاست خیالی در دنیا برای خودشان بساط درست کرده اند، ولی ما در تاریخ کشورمان شاهد یک هولوکاست واقعی بوده ایم. بین 9 تا 12 میلیون از مردم کشور ما توسط انگلیس در یک توطئه قتل عام شدند و روی آن را هم پوشاندند.

وی مسئولین و مردم را به دیدن این فیلم توصیه کرد و افزود: اگر کسی را می‌شناسید که نسبت به فجایع مستکبران عالم آشنا نیست او را هم ترغیب کنید و با خود ببرید که این فیلم را ببیند.

حجت‌الاسلام مهدوی‌نژاد با بیان اینکه دیدن امثال این فیلم برای مردم ما واجب است، گفت: اگر 80 میلیون مردم ایران این فیلم را ببینند، در تحلیل آنها و محاسبات انتخاباتی آنها به نفع آرمانهای انقلاب و اسلام تأثیر خواهد گذاشت چرا که اگر کسی بخواهد دوباره درِ باغ سبز نشان دهد و استعمارگران دنیا را کدخدا وحلال مشکلات معرفی کند، دیگر ملت فریب نخواهند ‌خورد.Loading the player...فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها