نمایش نمایش

شناسه : 32161190


مسئول سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردکان گفت: آتش سوزی روز دوشنبه عمدی بوده که بیشتر مواد تشکیل دهنده آن زباله های مسکونی و صنعتی بوده است.

به گزارش عصر فرهنگ؛ به نقل از اردکان گویا؛ روز دوشنبه در اردکان و در نزدیکی روستای ترک آباد و شهرک صنعتی اردکان آتش سوزی صورت گرفت و اطفاء حریق با کمی تاخیر انجام شد و آتشی را که عصر آغاز شده بود در پایان شب خاموش شد، در این خصوص به سراغ مسئول سازمان آتش نشانی رفتیم تا از جزئیات این آتش سوزی باخبر شویم.

سيد مسطفي موسوی مسئول سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردکان گفت: آتش سوزی روز دوشنبه عمدی بوده که بیشتر مواد تشکیل دهنده آن زباله های مسکونی و صنعتی بوده است.

وی افزود: عصر دیروز طی تماس های مکرر از سوی شهروندان به 125 مبنی بر آتش سوزی در نزدیکی شهرک صنعتی اردکان و همچنین محدوده مرزی اردکان و بفروئیه ماموران آتش نشانی راس ساعت 15:50با خودروهای سنگین این سازمان به محل حادثه اعزام شدند.

موسوی گفت: پس از اعزام ماموران آتش نشانی به دلیل نبود مسیر مناسب جهت ورود به منطقه، عملیات اطفاء کمی با تاخیر مواجه شد که با کمک ماشین آلات کارخانه شیشه مسیر آزاد سازی و ماموران آتش نشانی به اطفاء حریق پرداختند.

مسئول سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردکان با اشاره به اینکه محدوده حریق بسیار وسیع بوده اظهار داشت: متاسفانه این محدوده طبق شواهد مدت زیادی است که محل انباشت زباله های خانگی و صنعتی بوده است که با تلاش ماموران آتش نشانی و ارسال 10 سرویس خودروی سنگین و همچنین ارسال یک تانک آب ده چرخ از سوی شهرداری به منطقه توانستیم طی مدت 9 ساعت این حریق را اطفا کنیم.

انتهای پیام/

 


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها