نمایش نمایش

شناسه : 14130349


معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از برگزاری دومین همایش اعتدال با عنوان "زنان، اعتدال و توسعه" با هدف ایده‌پردازی و مفهوم‌سازی در این زمینه در مهر ۹۴ خبر داد.

به گزارش عصر فرهنگ به نقل از نسیم ، شهیندخت مولاوردی در حاشیه نشست خبری دومین همایش اعتدال در مصاحبه خبرگزاری صدا و سیما از برگزاری دومین همایش اعتدال در مهر 94 خبر داد.


معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت:‌ این همایش به پیشنهاد معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و با همکاری سازمان اسناد و کتابخانه ملی و مشارکت انجمن های علمی برگزار خواهد شد.


وی با اشاره به برگزاری نخستین همایش ملی اعتدال در سال گذشته افزود: در این همایش مفاهیم کلیدی اعتدال در زمینه های مختلف از جمله زنان بررسی شد اما به علت بررسی مفاهیم کلیدی و ایده پردازی در حوزه زنان و اعتدال نیاز است دومین همایش نیز برگزار شود.


مولاوردی گفت: دومین همایش اعتدال با عنوان زنان، اعتدال و توسعه با هدف ایده پردازی و مفهوم سازی در این زمینه برگزار خواهد شد.


وی اضافه کرد: مفاهیم ارائه شده در این همایش برای سیاست گذاری و برنامه ریزی به ویژه بر اسناد بالادستی کشور همچون برنامه ششم توسعه استفاده خواهد شد.


معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت:‌ تبیین مفاهیم عدالت جنسیتی برای اجرا در جامعه و بررسی آثار آن در کشور از جمله اهداف برگزاری دومین همایش اعتدال است.


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها