نمایش نمایش

شناسه : 25616175
ادامه واکنش ها به اعتراض مردمی در یزد به دولت؛


با گذشت چند روز از واکنش مردم یزد به تکرار وعده ها از سوی معاون رئیس جمهور، واکنش کاربران فضای مجازی به این حادثه همچنان ادامه دارد.

به گزارش عصر فرهنگ، برخی از واکنش ها را می توانید در ادامه مشاهده کنید:


معترضان اراذل و اوباش شدند
کانال فدائیان سید علی با انتشار تصویر توهین کانال حامیان روحانی به مردم یزد نوشت:  توهین وقیحانه کانال حسن روحانی به مردم یزد
کانال هواداران روحانی، نمازگزاران انقلابی یزد را بخاطر اعتراض به معاون روحانی، «اراذل و اوباش و هوچی» نامید.

روحانی به وعده های انتخاباتی خود پایبند است!
کانال خط کش نیز  اعتراض مردم یزد به سخنان انتخاباتی معاون روحانی را اینگونه بازتاب داده است:  حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس جمهور پا شده رفته یزد و گفته روحانی به وعده های انتخاباتیش پایبنده !
سنگ پای قزوین اظهار ارادت کرده از صحنه خارج میشد، که ملت با شعارهای پی درپی مانع ادامه صحبتهای جناب معاون شدن.

معاون روحانی همانی بود که...
کانال حزب مستضعفین نوشت: ح.امیری که در یزدباشعارهای تند مردم مواجه شد همان است که چندروز قبل گفته بود:«پیروزی روحانی قطعی است.وزرا برای ۴سال و۷ماه آماده باشند»

سفر تبلیغاتی؛ جز شرمندگی برای دولتی ها نداشت
کانال بیدار باشیم نیز با تشریح جزئیات حادثه نوشت: مردم بیدارند و بهتر از هر کس دیگر وضعیت مملکت را می دانند و نیازی به حضور دولتی ها در بین مردم نیست. این سفر در استانه 9 دی و نزدیکی انتخابات فقط و فقط به لحاظ تبلیغاتی انجام شد که در نهایت جز شرمندگی چیزی برای انها در پی نداشت.

شعارهایی که مردم آن را احساس نمی کنند
کانال بیت الغزل نوشت: صحبت های  آقای امیری کاملا جنبه انتخاباتی داشت!! وشعارهایی مانند عبور از رکود وتورم صفردرصدو... که مدام توسط دولت ازطریق رسانه ها بیان می شود ومردم تأثیر آن را در معیشت خود احساس نمی کنند باعث نارضایتی مردم شده است.

مگر اعتباری برای یزد باقی گذاشته اید؟
رضا بردستانی منتقد اصلاح طلب نیز با اشاره به واکنش نماینده اردکان به حوادث روز جمعه یزد نوشت: تابش خان یا همان رییس مجمع نمایندگان استان یزد گفته:  اجازه خدشه به اعتبار استان را نمی دهیم
خواستیم بدانیم  با انحصار طلبی ها و دخالت های بی مورد ایشان مگر اعتباری هم برای این استان باقی گذاشته اند که حالا بخواهند نگذارند خدشه به آن وارد شود؟!!!

ما هیچ؛ ما نگاه!
کانال عصر فرهنگ با انتشار تصویر مصاحبه استاندار یزد با روزنامه آفتاب یزد و اظهارات وی در خصوص نسبت دادن اعتراضات به سه نفر نوشت: از یه جایی به بعد آدم نباید جواب بده! باید انگشت به دهن قضایا رو دنبال کنه! سه نفر؟! مونتاژ فیلم؟!
 


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها