نمایش نمایش

شناسه : 25743655
امام جمعه یزد:


آیت ‌الله ناصری در خطبه‌ های این هفته نمازجمعه یزد گفت: خواسته ها باید با آرامش و حفظ حرمت و کرامت دنبال شود و نباید سوژه و بهانه به دست دشمنان بدهیم.

به گزارش عصر فرهنگ، آیت ‌الله محمدرضا ناصری در خطبه‌ های این هفته نمازجمعه یزد افزود: خواسته ها باید با آرامش و حفظ حرمت و کرامت دنبال شود و نباید سوژه و بهانه به دست دشمنان بدهیم.

وی یکی از راههای تثبیت انقلاب را شناخت اهداف توسط مردم و جوانان عنوان و اضافه کرد: نسل جدید و جوانان شناخت اندکی از انقلاب دارند و باید برای معرفی عظمت و اهداف انقلاب تلاش بیشتری صورت گیرد.

وی با تاکید بر اینکه اگر در برهه کنونی در راستای شناساندن اهداف انقلاب تلاش نکنیم خیانت کرده ‌ایم لزوم اختصاص اعتبار مالی مناسب برای معرفی انقلاب در رسانه های بین المللی را یادآور شد و گفت: صهیونیستها با صرف هزینه های گزاف در رسانه ها در صدد تلاش برای منحرف کردن مردم جهان نسبت به ایران و اسلام برآمده اند و باید برای خنثی کردن چنین اقدام هایی، به نحو مطلوبی عمل کنیم.

ناصری در بخش دیگری از سخنان خود با یادآوری برگزاری نشست سه‌جانبه ترکیه، روسیه و ایران افزود: مسؤولان کشورمان باید مراقب رفتارهای طرفهای مقابل باشند و به آنان اعتماد نکنند.

امام جمعه یزد همچنین با قدردانی از حضور پرشور مردم در آیین گرامیداشت حماسه 9 دی اظهار کرد: مردم در این روز بصیرت و حمایت خود از ولایت را بار دیگر نشان دادند و فتنه ‌ها را محکوم کردند.

وی همچنین با یادآوری برگزاری مانورهای نظامی به دستور فرمانده کل قوا خاطر نشان کرد: این تلاش‌ ها نشان از توان ملت ایران است و باید این توانایی را در دیگر عرصه ها از جمله صنعت نیز نشان دهیم.

ایرنا


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها