نمایش نمایش

شناسه : 33436498
دبیر اجرایی سومین جشنواره ادبی هنری رویش:


سالاری گفت: طبق فرموده امام راحل و رهبر انقلاب هدف غایی انقلاب ما تمدن سازی اسلامی است و مهمترین ابزار برای معرفی انقلاب و آرمان هایش و نهایتاً تمدن سازی، ابزار هنر است.

به گزارش عصرفرهنگ؛ محمد علی سالاری دبیر اجرایی سومین جشنواره ادبی هنری رویش در نشست خبری اطلاع رسانی این جشنواره گفت: دوره دانشجویی دوره استثنایی برای شکوفایی استعدادها است اما متاسفانه در مراکز دانشگاهی ما خیلی به مسائل هنری بها داده نمی شود.

وی اظهار کرد: هدف اصلی جشنواره ادبی هنری رویش شناسایی دانشجویان توانمند بوده است، کما اینکه در این سه سال برگزاری این همایش تا کنون 700 هنرمند شناسایی شده اند.

وی خاطر نشان کرد: سعی می شود در حد توان از اساتید برجسته این رشته های هنری مشاوره دریافت و در اختیار دانشجویان قرار داده شود تا نقش جهت دهی به این استعدادها نیز به خوبی ایفا شود.

سالاری بیان داشت: علاوه بر آموزش و برخی حمایت ها جشنواره رویش حلقه وصلی برای معرفی آثار شاخص نیز خواهد بود.

دبیر اجرایی سومین جشنواره ادبی هنری رویش تاکید کرد: طبق فرموده امام راحل و رهبر انقلاب هدف غایی انقلاب ما تمدن سازی اسلامی است و مهمترین ابزار برای معرفی انقلاب و آرمان هایش و نهایتاً تمدن سازی، ابزار هنر است.

دبیر اجرایی سومین جشنواره ادبی هنری رویش تاکید کرد: کانون هنر و ادبیات بسیج دانشجویی امسال افتتاح شد و انشاالله در سال های آینده گام های جدی جهت تربیت در فضای دانشگاهی برخواهد داشت.
انتهای پیام/


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها