نمایش نمایش

شناسه : 26785418
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه:


جانشین نماینده ولی فقیه در جمع راهپیمایان یزدی با اشاره به ایستادگی ملت برای حفظ دستاوردهای انقلاب گفت: وحدت و پیوند با ولایت عامل پیروزی انقلاب بود.

به گزارش عصرفرهنگ به نقل از یزدرسا، جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران در مراسم راهپیمایی 22 بهمن یزد با تشکر و قدردانی از حضور باششکوه یزدی ها در راهپیمایی بعت با انقلاب و آرمان های امام راحل گفت: ملت ایران همواره ثابت کرده اند که در حمایت از انقلاب و آرمان های بلند امام ره کوتاه نخواهند آمد و اجازه نخواهد داد اتفاقات صدر اسلام که با بی بصیرتی مردم رقم خورده بود بار دیگر تکرار شود.

حجت الاسلام حاجی صادقی افزود: پیام دیگر حضور دشمن شکن مردم این است که به دشمن نشان دهند گرچه ممکن است برخی اختلافات داخلی وجود داشته باشد اما ملت ایران در برابر تهدیدات آمریکا و استکبار جهانی یکصدا و همدل آماده جان فشانی اند.

حاجی صادقی با اشاره به ضرورت حفظ وحدت در جامعه تاکید کرد: همه مسؤولان، احزاب، قواهای مختلف کشور، جریان‌های سیاسی و ... بدانند که وحدت مطالبه مردم است زیرا وحدت و پیوند با ولایت عامل پیروزی انقلاب اسلامی بود. وحدت مطالبه مردم از مسئولین است.

وی افزود: دشمنان ما می‌دانند که تا وقتی ایران اسلامی زیر سایه انقلاب به حیات خود ادامه می‌دهد، نمی‌توانند به اهداف خود در این کشور دست یابند و البته این موضوع را نیز مدنظر دارند که اگر هرچه قدر هم بر جمعیت مسلمین افزوده شود اما رهبر و امام نداشته باشند، به جایی نخواهند رسید.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اینکه مردم یزد نقش مهمی در انقلاب داشتند، گفت: ای مسئولان، جریان‌ها، گروه‌ها، قواهای مختلف کشور همه بدانید مطالبه این امت از شما این است که رمز همه پیروزی‌ها و موفقیت‌های ما پیوند با ولایت بوده و ما از همه شما مصرانه و قاطعانه ‌خواهیم نسبت به مطالبات و منویات رهبری همه جهات فکری و عملی خود را به کار ببرید.

حاجی صادقی با اشاره به اینکه ملت ایران استکبار را در تمام مراحل ناامید کرده، گفت: امت ایران این امیدی که استکبار فکر می‌کند وحدت و انسجام ایران را از بین ببرد را ناامید می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: مردم ایران باور و یقین دارند که بدون کفرستیزی، بدون روحیه انقلابی، بدون مبارزه با استکبار نمی‌توانند خداگرا باشند و باور دارند تا کفر به شرک و طاغوت و پشت کردن به آنها نباشد، ایمان به خدا معنی ندارد.

انتهای پیام/


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها