نمایش نمایش

شناسه : 22430477


معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی یزد از پذيرش بدون كنكور دانشجو در 41 رشته تحصیلی مقطع کاردانی و کارشناسی اين دانشگاه خبر داد.

به گزارش عصرفرهنگ؛ "سید علی المدرسی" ضمن اعلام اين خبر اظهار كرد: با توجه به شیوه طراحی و تنظیم برگزاری کلاس‌های آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی یزد، برنامه‌های آموزشی دانشگاه به گونه‌ای طراحی شده که شاغل بودن علاقه‌مندان به ادامه تحصیل منافاتی با دانشجو شدنشان نخواهد داشت.

وی در ادامه تعداد دانشکده‌های دانشگاه آزاد اسلامی یزد را شش دانشکده شامل دانشكده‌هاي فنی و مهندسی، علوم انسانی،کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری، علوم پایه و دانشکده مدیریت بیان کرد.

المدرسي گفت: ارائه خدمات علمی در دانشگاه توسط 200 عضو هیأت علمی تمام وقت انجام می‌پذیرد و با برنامه‌های خوب سازمان مرکزی دانشگاه در عرصه ممیزی رشته‌ها و ایجاد سامانه متمرکز برای پایش وضعیت اعضای هیأت علمی، مراحل اخذ کد شناسایی تدریس برای همکاران هیأت علمی و حق التدریس به منظور ارتقای کیفیت آموزش به خوبی انجام خواهد شد که قطع به یقین نتایج گهربار و خوب آن در سال‌های تحصیلی آتی ملموس و مشهود خواهد بود.

معاون آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي يزد، اين دانشگاه را با تنوع رشته‌های مناسب و با افتخارات خوب علمی، پژوهشی، ورزشی ، فرهنگی و ده‌ها امتیاز و رتبه جهانی و کشوری در بحث رباتیک، گزینه شایسته انتخاب دانش‌آموزان برای ادامه تحصیل خواند.


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها