نمایش نمایش

شناسه : 26785456
کدام انقلاب است که جشن پیروزی آن هر ساله با حضور میلیونی مردم برگزار شود؟!


حضور پرشور مردم انقلابی دارالعباده در راهپیمایی عظیم سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، وظیفه مسؤولین را بیش از پیش سنگین کرد و امید می‌رود آن‌ها قدر این همت و زمان شناسی مردم را بدانند

به گزارش عصرفرهنگ  به نقل از یزدرسا؛ مردم در سراسر کشور و به ویژه مردم در استان دارالعباده یزد بار دیگر با حضور معنادار خود در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند که گذشت زمان نمی‌تواند شور انقلابی و عشق آن‌ها به نظام جمهوری اسلامی را کم کند. مردم حماسه‌آفرین و انقلابی دارالعباده بار دیگر در راهپیمایی 22 بهمن ماه حضور یافتند و نشان دادند توطئه‌های دشمنان نمی‌تواند مانع حضور آن‌ها در صحنه شوند.

مردمان دالعباده این را نشان دادند که حتی کم کاری‌ها و کوتاهی‌های مسؤولین هم نمی‌تواند مانع حضور آن‌ها در صحنه شود. مردم به درستی می‌دانند که ناکارآمدی‌های برخی از مسؤولین با انقلاب و نظام حساب جدایی دارد و آن‌ها امروز نشان دادند که شیطنت‌های برخی جریان‌ها برای جدا کردن مردم از انقلاب، چیزی جز آب در هاون کوبیدن نیست.

یکی از ویژگی‌های انقلاب اسلامی که فقط مختص همین انقلاب است و هیچ کدام از انقلاب‌هایی که در دنیا تا کنون اتفاق افتاده، واجد چنین ویژگی نبوده‌اند؛ پویایی و پایبندی انقلاب به اصول و آرمان‌های ابتدایی آن است. در واقع در حالی 38 سال از وقوع انقلاب اسلامی در بهمن 57 می‌گذرد، که در طول این سال‌ها همواره شاهد حضور گسترده مردم در صحنه‌های مختلف بوده‌ایم و نظام و انقلاب اسلامی با وجود گذشت نزدیک به چهار دهه همچنان به اصول و آرمان‌هایی که به واسطه آن‌ها انقلاب شکل گرفت پابند بوده و این آرمان‌ها کهنه نشده‌اند.

این در حالی است که هیچ کدام از انقلاب‌هایی که در جهان رخ داده، به اصول خود پایبند نبوده‌اند و بعد از گذشت چند سال اصول ابتدایی آن‌ها به فراموشی سپرده شده‌اند. انقلاب فرانسه و انقلاب روسیه که از انقلاب‌های مشهور هستند، از جمله نمونه‌هایی هستند که بعد از گذشت چند سال دیگر خبری از اصول ابتدایی که این انقلاب‌ها به واسطه آن‌ها واقع شدند، نیست.

به راستی کدام انقلاب و کدام کشور است که جشن پیروزی آن هر ساله با حضور میلیونی مردم برگزار شود؟! در حالی که در ایران اسلامی مردم هر ساله جشن پیروزی انقلاب اسلامی را با حضور میلیونی خود برگزار می‌کنند و این مردم هستند که پیروزی انقلاب را گرامی می‌دارند و این به معنای پویایی انقلاب اسلامی است.

حضور مردم در سراسر کشور و از جمله حضور مردم فهیم یزد در راهپیمایی 22 بهمن پیام معناداری را با خود به دنبال دارد. برای دشمنان بیرونی نظام این پیام را دارد که بدانند مقابله با این ملت به این راحتی که آن‌ها تصور می‌کنند، نیست و برای برخی جریان‌های داخلی که به دنبال ایجاد دوقطبی و تفرقه بین مردم هستند این پیام را دارد که جدا شدن مردم از انقلاب و نظام خواب تعبیر نشدنی است.

حضور پرشور مردم انقلابی دارالعباده در راهپیمایی عظیم سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، وظیفه مسؤولین را بیش از پیش سنگین کرد و امید می‌رود آن‌ها قدر این همت و زمان شناسی مردم را بدانند و برای خدمت به مردم سر از پا نشناسند و اولویت خود را در همه شرایط خدمت بی‌منت به مردم قرار دهند.

 


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها