نمایش نمایش

شناسه : 25575449
امام جمعه بخش بهمن مطرح کرد


امام جمعه بخش بهمن گفت: سخنان رئیس جمهور در مورد حقوق شهروندی با عملکرد نجومی بگیران دولت مغایر است؛ لذا مردم به کارنامه دولت نگاه می کنند، و به وعده های جدید و آمارهای غیر واقعی کاری ندارند.

به گزارش عصر فرهنگ، به نقل از سرو ابرکوه، حجت الاسلام رضا علیزاده امام جمعه بخش بهمن در خطبه های امروز نماز جمعه ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در ديدار مسؤولان نظام و ميهمانان كنفرانس وحدت اسلامى، گفت: متحد شدن مسلمين مهم‏ترين وظيفه كنونى مسلمان در برابر معضلات و محنت‏هايى است كه از سوى دشمن بر منطقه تحميل مى‏شود.

نقش انگلیس در روی کار آوردن جنایتکاران
علیزاده با بیان اینکه انگلستان دشمن دیرینه و عامل اصلی تفرقه در اسلام است، تصریح کرد: انگلیسی ها علاوه بر سرکوب، غارت و استعمار، در بر سر كار آوردن جنايتكاران و خائنان مؤثر بوده‏اند. انگلیس که با گزارشات دروغ خود باعث اشغال عراق شد، ایران را تهدید و خود را از مدعیان امنیت می داند.

رئیس جمهور سند آمارهای خود را منتشر کند

وی با اشاره به مراسم رو نمایی از منشور حقوق شهروندی، گفت: «حقوق شهروندی» اصطلاح زیبایی است، اما باید دید چقدر با رفتار دولت های گذشته و دولت یازدهم همخوانی دارد! مشخص است که فرمایشات رئیس جمهور با اصطلاح مذکور فاصله زیادی دارد.

خطیب جمعه بخش بهمن افزود: برخی مدیران دولتی نجومی حقوق می‌گیرند و عده ای در ویلاهای میلیاردی زندگی می کنند، در حالی که برخی شهروندان از بیکاری رنج می‌برند و مسکن مناسب ندارند.

حجت الاسلام علیزاده تأکید کرد: رئیس جمهور در سخنان خود متوسل به آمارهایی همچون رشد اقتصادى ۴.۷ درصد كشور در شش ماهه نخست سال ۹۵، ايجاد ۷۰۰ هزار شغل در سال ۹۵، فعال شدن ۱۵۶۰۰ كارگاه توليدى شدند که بهتر است مستندات آن را هم منتشر کنند.

وعده های محقق نشده دولت، سند غیر واقعی بودن آمارها
علیزاده تصریح کرد: اين آمارها مردم را یاد وعده‏هاى قبلى مبنى بر حل مشكلات در ۱۰۰ روز، رفع همه تحريم‏ها، گشايش‏هاى در پسا برجام، سرشار نمودن مردم از ثروت و ... می اندازد. اما وضعیت معیشت مردم، سقوط روزافزون ارزش ريال و نرخ برابرى آن با دلار، فرياد میزند كه آمارها واقعى نيست.

وی خاطرنشان کرد: مردم به کارنامه دولت نگاه می کنند؛ وعده‏هاى جديد با عنوان حقوق شهروندى دردى از مردم و جوانان دوا نمى ‏كند.

در مورد خطوط قرمز نظام با کسی وحدت نداریم
امام جمعه بخش بهمن با بیان اینکه فتنه 88 برنامه ای مدون جهت براندازی نظام بود، اظهار کرد: امروز تَه ماندگان سطل زباله فتنه در صددند که حماسه مردمي 9 دی را که اقدامی خیره کننده در دفاع از ولايت و قانون اساسي بود، ناچیز جلوه دهند.

حجت الاسلام علیزاده گفت: در همین راستا عده ای که خود معنای وحدت را نمی فهمند می گویند نباید برای 9 دی برنامه داشت و باید از وحدت سخن گفت؛ اما باید بدانند که ما در خطوط قرمز نظام با هیچ کسی وحدت نداریم.

علیزاده اذعان کرد: 9دي پايان يك دوران فتنه بود که باید با آگاهی و بیداری در برابر فتنه های احتمالی، زنده نگه داشته شود.

انتهای پیام/م.ف
 


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها