نمایش نمایش

شناسه : 30902684
مدیر کل کمیته امداد استان یزد خبر داد


مدیر کل کمیته امداد استان یزد گفت: یک نیکوکار یزدی در اقدامی خداپسندانه بیش از 33 هزار قلم لوازم التحریر به ارزش 400 میلیون ریال در روز جشن عاطفه ها به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد کمک کرد.

به گزارش عصرفرهنگ؛ مدیر کل کمیته امداد استان یزد با بیان اینکه مرحله اول جشن عاطفه ها در ۲۳ و ۲۴ شهریور ماه هم زمان با سراسر کشور در استان یزد نیز برگزار شد، گفت: یک نیکوکار یزدی در اقدامی خداپسندانه بیش از 33 هزار قلم لوازم التحریر به ارزش 400 میلیون ریال در روز جشن عاطفه ها به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد کمک کرد.

محسن علیزاده افزود: مرحله دوم جشن عاطفه ها با شعار «مهر در انتظار همدلی» با همکاری آموزش‌وپرورش، سازمان دانش آموزی وصدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران 19 مهرماه در یک هزار و 240 پایگاه در مدارس سراسر استان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به این مطلب که  هر ساله جشن ملی عاطفه ها با هدف گسترش فرهنگ احسان و نوع دوستی و کمک به ادامه تحصیل دانش آموزان نیازمند در سراسر کشور برگزار می شود یادآور شد: مردم نیکوکار استان یزد با مشارکت پرشور در جشن ملی عاطفه های سال گذشته یک میلیارد و 54 میلیون تومان به دانش آموزان بی بضاعت کمک کردند و رشد 90 درصدی کمکهای نقدی را در این رویداد ملی رقم زدند.

وی با اعلام کسب رتبه نخست کشوری در بخش کمکهای نقدی جشن عاطفه ها در سال گذشته گفت: برنامه عمومی این رویداد ملی با رویکرد تعامل و ارتباط با مراکز اقتصادی، تجاری، هیأت‌های ورزشی، مجامع بانوان، پزشکان، مهندسان، حقوقدانان، کارخانجات، مجتمع‌ها و شهرک‌های صنعتی، خیران، صنوف، اتحادیه‌ها، مراکز تولیدی عمده، کانون‌ها و مراکز فرهنگی تا پایان شهریورماه سال‌جاری ادامه دارد.

مدیر کل کمیته امداد استان یزد با بیان اینکه استفاده از روش های نوین و الکترونیکی هم در جمع آوری وجوه جشن عاطفه ها در نظر گرفته شده است، یادآور شد: امکان پرداخت وجوه نیکوکاران به جشن عاطفه ها از طریق موبایل توسط بانک ملت با عنوان اپلیکیشن موبایلی سکه فراهم شده است، اپلیکیشن سکه از سایت بازار cafebazaar.ir و همچنین زیرپورتال اختصاصیSekeh.behpardakht.com  قابل دریافت بوده و توضیحات کامل نیز در مورد آن ارایه شده است.

وی ادامه داد: پرداخت وجوهات اهدائی از طریق آنی پرداخت کمیته امداد #035*8877* با تلفن همراه، با وارد کردن مبلغ و کد استان یا شهرستان و همچنین بهره گیری از سامانه پیامکی با ارسال عدد 1 به شماره 10001811و پرداخت از پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی www.emdad.ir/ostanha/yzd  برای سهولت در مشارکت حداکثری نیکوکاران در این رویداد ملی فراهم شده است.

روابط عمومی کمیته امداد

انتهای پیام/


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها