نمایش نمایش

شناسه : 27228524


با گذشت یک سال از سفر روحانی به یزد تا کنون آمار دقیقی از دستاوردهای این سفر اعلام نشده و اظهارات مسئولان در این خصوص بعضا متناقض بوده است.

به گزارش عصرفرهنگ به نقل از یزدرسا؛ دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور کشورمان سال گذشته در 17 اسفند، سفری یک روزه به شهر یزد داشت. با وجود گذشت قریب به یک سال از این واقعه هنوز توضیح دقیقی از دستاوردهای سفر روحانی به یزد منتشر نشده است. این در حالی است که مهندس محمد ميرمحمدي قبل از سفر اعلام کرده بود: «رئیس‌جمهوری با دست‌پر به استان يزد سفر می‌کند».
با این وجود استاندار یزد تا کنون در تمام سخنانی که در این خصوص به زبان آورده به کلی گویی بسنده کرده و در بعضی موارد آمار و ارقامی متناقض بیان کرده است. برخی از این سخنان متناقض را در ادامه می توانید مشاهده کنید.


روز پنج‌شنبه 26 فروردین‌ماه نشست ستاد پي گيري مصوبات سفر ریاست‌جمهور به استان يزد برگزار شد.«سید محمد ميرمحمدي» در این جلسه گفت: اين سفر پر خیروبرکت مصوبات بسيار خوبي براي استان داشت و 970 میلیارد تومان در قالب 44 طرح و پروژه براي استان در هیئت دولت به تصويب رسيد.
روابط عمومی استانداری یزد 26/1/1395

 


استاندار یزد دوشنبه شب يكم شهريور ماه در گفت‌وگوی زندۀ تلویزیونی در برنامۀ «شما بفرمائید» در گفت‌وگوی زندۀ تلویزیونی دربارۀ اتفاقاتی که برای استان در سفر رئیس جمهوري افتاد، گفت: 46طرح مهم که عمدتأ جنبه‌های زیرساختی دارد تصویب شده است که در زمینۀ حمل‌ونقل ریلی، جادّه‌ای، در بحث مدیریت مصرف آب کشاورزی و ساير پروژه هاي زيرساختي است.
استاندار يزد شبکۀ استانی تابان گفت: 100درصد از اعتبارات پروژه هاي مصوب سفر رئيس جمهوري به استان تخصيص يافته است.
روابط عمومی استانداری یزد 2/6/1395

 


 «سيدمحمد ميرمحمدي» در شورای برنامه ریزی و توسعه استان با بيان اينكه براي پروژه هاي مربوط به سفر رئيس جمهوري به استان يزد در اسفندماه سال گذشته 970 ميليارد تومان اختصاص يافته است، ادامه داد: بيش از 700 ميليارد تومان از اين مبلغ در سال 95 اختصاص مي يابد و 270 ميلياردتومان باقي مانده نيز در سال 96 اختصاص خواهد يافت و تمام پروژه هاي مربوط به اين سفر بايد در سالجاري و حداكثر تا سال آينده به اتمام و به بهره برداري برسد.
20/6/1395

شایسته است، مسئولان استان یزد در سالگرد سفر رئیس جمهور میزان دقیق طرح ها، اعتبارات تخصیص یافته و جزئیات پیشرفت هر طرح را اعلام کرده و از کلی گویی پرهیز کنند.بالاخره 44 طرح به تصویب رسیده یا 46 طرح؟ تمام 970 میلیارد اعتبار جذب شده یا تنها بخشی از آن اختصاص یافته؟!

 


فرهنگی فرهنگی

جدیدترین ها جدیدترین ها